ירושלים איור שחור לבן

פעילות בירושלים לכל המשפחה

אם עד עכשיו ירושלים לא הייתה ברשימת הטיולים, הביקורים או הנופשים שלכם, הגיע הזמן לבחון מחדש את הרשימה שלכם. בשני העשורים האחרונים ובמיוחד בשנים האחרונות, חווה ירושלים מהפך של ממש בכל הקשור להתחדשות עירונית, פיתוח כלכלי, פיתוח תרבותי ופיתוח תיירותי וירושלים שאותה ביקרתם לפני 5 שנים או אפילו שנה, היא לא אותה ירושלים שממתינה לכם היום. זה אולי יפתיע אתכם, אבל בכל רגע נתון תוכלו לבחור מגוון רחב של אירועים ומתחמי פעילות בירושלים ואתם רק צריכים לבחור.

פעילות בילוי

ירושלים היא אמנם לא תל אביב וגם אין לעיר כוונות להפוך לתל אביב בכל הקשור לעולם הבילוי. יחד עם זאת, בירושלים תוכלו למצוא שורה ארוכה של ברים, פאבים, מועדונים ומסעדות לגילאים שונים, אוכלוסיות שונות ובאזורים שונים ברחבי העיר. בחיפוש פשוט של פעילות בירושלים תוכלו למצוא מתחמי בילוי בחלקים המודרניים של העיר, אבל גם בחלקים האותנטיים של שוק מחנה יהודה, האזור שמול החומות, המבנים הנוסטלגיים של מרכז העיר ועוד.

פעילות לילדים

אם אתם מחפשים פעילות בירושלים עבור הילדים, בזה יודעת העיר להציע לכם מגוון רחב של פתרונות, כנראה יותר מכל עיר אחרת. מוזיאונים, סיורים, פארקים, גני שעשועים, בתי קולנוע, גן החיות התנ"כי, מיזמים תיירותיים לילדים ולכל המשפחה, מתחמי משחקים ושעשועים – את כל אלה תוכלו למצוא בתוך ירושלים עצמה ולא מעט גם בסביבתה.

פעילות תרבות

בירושלים תוכלו למצוא כמה ממוסדות התרבות החשובים ביותר בישראל, מוסדות תרבות שאמנם לא מגיעים אל הכותרות אבל נמצאים שם ומהווים מוקד בינלאומי של שוחרי תרבות. מוזיאון ישראל, מוזיאון האיסלאם, תאטרון ירושלים, הצוללת הצהובה, הכנסת, חומות העיר העתיקה, מרכז המלך דוד ועוד שורה של מתחמים המציעים לכם חוויות תרבותיות במגוון צבעים, צלילים ומראות, החל מחוויות היסטוריות אותנטיות וכלה בחוויות מודרניות וחדשניות עם טכנולוגיות מתקדמות שלא תוכלו לחוות באף מקום אחר ברחבי הארץ.

ירושלים היא כבר מזמן לא העיר שיודעת להציע רק היסטוריה וקודש. את כל אלה מציעה העיר באופן טבעי ועל בסיסם גם מושכת תיירים ומבקרים מרחבי העולם כולו. אבל מעבר לכל אלה, בשנים האחרונות חווה ירושלים תהליך של התחדשות ומתיחת פנים, תהליך שבא לידי ביטוי גם בשיקום ושיפור התשתיות, שיפור פני העיר והתחבורה וכמובן מגוון עשיר של אירועים ומתחמי פעילות בירושלים. את המידע על כל הפעילויות המתקיימות בעיר תוכלו למצוא בחיפוש פשוט באינטרנט, באתר האינטרנט של עיריית ירושלים, החברה לפיתוח ירושלים, משרדי כרטיסים, אתרי תיירות פנים וטיולים ובשלל מגזינים שיספרו לכם על כל הפעילויות בעיר ויפרשו בפניכם את כל הפרטים להם אתם זקוקים בכדי לעלות לרכב עם עצמכם, עם חברים או עם כל בני המשפחה ולהגיע לחוויה יוצאת דופן בירושלים. אחרי ביקור אחד, תהיו מוכנים לעוד שורה של ביקורים בעיר, עליהם לא תוכלו עוד לוותר.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שגרת טיפוח – במה זה תורם?

בדור הנוכחי שגרת טיפוח היא כבר מזמן דבר שכיח שכולם מכירים ומודעים אליו. עד לא מזמן אנשים היו מתביישים להגיד