פסטיבל הג'אז בירושלים

פסטיבל הג'אז בירושלים

אם אתם אוהבים ג'אז או סתם מוסיקה טובה, אתם לא חייבים להסתפק בפסטיבל הג'אז באילת. ירושלים מציעה לכם את פסטיבל הג'אז בירושלים, פסטיבל בינלאומי בשיתוף מוזיאון ישראל, מועדון הצוללת הצהובה והקרן לירושלים, ובמסגרתו תוכלו ליהנות ממלודיות הג'אז המפורסמות בעולם, ליהנות במופעי ענק של גדולי הג'אז העולמיים ולהיחשף ליוצרים חדשים וליצירות חדשות בעולם הג'אז, עבורם מהווה הפסטיבל בירושלים כפלטפורמה נהדרת לפריצה אל התודעה בעולם הג'אז.

על הפסטיבל

ירושלים היא עיר הבירה של ישראל, עיר הקודש של העולם ובמובנים רבים גם הסמל של מרכז העולם. אלא שלאורך שנים רבות, היו אלה שלושת ההגדרות היחידות של העיר, ממנה נעדרה כל פעילות תרבות ותיירות משמעותית. פסטיבל הג'אז בירושלים היא דוגמא נהדרת לשינוי שעוברת העיר בעשורים האחרונים ובמיוחד בשנים האחרונות, ובמסגרתו מציעה העיר כמה מן האירועים החשובים ביותר בעולם התרבות, המוסיקה והתיירות, ובכלל זה גם פסטיבל ג'אז בינלאומי, שמושך אליו אוהבי ג'אז מרחבי העולם כולו, ענקי ג'אז בינלאומיים ושלל יוצרים ואנשי מוסיקה מעבר לים.

 

פסטיבל הג'אז בירושלים הוא מיזם תרבותי המבוצע בשיתוף מוזיאון ישראל ומועדון הצוללת הצהובה, ואשר נהנה מתמיכה של קרנות גדולות ומובילות כמו הקרן לירושלים, קרן ברכה, משרד החוץ ומשרד התרבות והספורט. פסטיבל הג'אז הירושלמי נערך בדרך כלל בחודש דצמבר במתחם מוזיאון ישראל, שנחשב למוזיאון הגדול והטוב ביותר בישראל, מה שמאפשר לכם לספוג טונות של אווירה ושל תרבות במקום אחד.

הזדמנות נהדרת לבקר בירושלים

פסטיבל הג'אז בירושלים הוא שנערך על פני מספר ימים ובמסגרת מספר מוקדים. תוכלו להגיע לירושלים לאורך כל תקופת הפסטיבל, לבחור את ההופעות בהן תרצו להיות נוכחים ולשלב את הכל עם לינה באחד ממלונות העיר, סיורים לפניני התיירות שמציעה ירושלים וטיול ברחובות העיר שעבור רבים נחשבת לעיר היפה והמיוחדת ביותר בעולם כולו. זה נכון שאת ירושלים אתם פוגשים בדרך כלל דרך אולפני החדשות בטלוויזיה, אבל ירושלים היא הרבה הרבה מעבר לזה, ופסטיבל הג'אז בירושלים הוא בדיוק האירוע שמעניק לכם את ההזדמנות להכיר את העיר ירושלים מעוד הרבה כיוונים שאולי לא הכרתם.

כמה זה עולה ואיך מזמינים?

פסטיבל הג'אז בירושלים נערך כאמור במשך מספר ימים ומשתרע על פני מספר מוקדים. בהתאם לכך, העלות של הפסטיבל עבורכם תלויה מאוד במספר ההופעות שבהן תרצו להשתתף, באילו הופעות תרצו להיות נוכחיים וכמה ימים מתוך הפסטיבל כולו, תרצו להיות בו. על כן, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לעקוב אחר הפרסומים, לבחון את תכנית הפסטיבל ולבחור את האופן בו תרצו לחוות את הפסטיבל השנה. בתכנית הפסטיבל תוכלו לקבל גם את המחיר של כל הופעה ולרוב גם תוכלו למצוא חבילות תיירות שלמות שמשלבות בין מקומות לינה, סיורים בירושלים וכמובן כרטיסים להופעות במסגרת פסטיבל הג'אז בירושלים.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

עורכי דין

מכתב יידוע לחשוד: הבנת זכויותיך באמצעות עורך דין פלילי

ההודעה על כך שאתה חשוד בתיק פלילי יכולה להיות חוויה מכריעה ומעיקה. עם זאת, חשוב להבין שיש לך זכויות מסוימות שיש להגן עליהן לאורך כל ההליך המשפטי. כעורך דין פלילי בחיפה, חובתי לוודא כי אתה מודע לזכויות אלו וכי הן מתקיימות. אחת הזכויות המשמעותיות ביותר היא זכות השימוע. איך תדע אם במקרה שלך חלה חובת יידוע וחלה זכות השימוע? מאוד פשוט. על התביעה לשלוח לכתובת הרשומה שלך במשרד הפנים מכתב יידוע לחשוד. 

תמונה של אתר השפים

טכניקות לקישוט עוגות

קישוט עוגות הוא שילוב של אומנות ומומחיות קולינרית. זוהי הממלכה שבה מעצבים חוצים את גבולות המרכיבים ומרוממים עוגות ליצירות מרהיבות ששובות את העיניים ומפתות את בלוטות הטעם. מלאכה מורכבת זו כוללת מגוון רחב של טכניקות שהופכות עוגות פשוטות ליצירות מופת אכילות, כל יצירה משתלבת בהרמוניה עם מהות החגיגה