ירושלים של זהב

חנוכה בירושלים

מחפשים פעילויות לילדים ולכל המשפחה בימי החנוכה? קשה לחשוב על מקום מתאים יותר מאשר העיר ירושלים. חנוכה בירושלים זה לא רק המקומות, האטרקציות והפעילויות שמעמידה העיר לרשות תושביה והמבקרים בה, אלא גם ובעיקר האווירה, המקום, הסיפורים שמלווים כל פינה בעיר, ואשר חלקם מתחברים היישר אל סיפורי חנוכה וסיפורי בית המקדש. אז מה אפשר לעשות בחנוכה בעיר ירושלים? על כך בשורות הבאות.

חנוכה בירושלים – לא רק הפעילויות, אלא גם האווירה

למרבה הצער, חנוכה הוא חג שלא זוכה לאותה חגיגה בכל בתי ישראל, פשוט מכיוון שמדובר בחג שבו נמשכת השגרה כמעט לחלוטין למעט יציאת הילדים לחופשת חנוכה. ואם בכל זאת אתם רוצים להרגיש יותר את החג, להתחבר יותר לסיפורים, למקורות ולמנהגים שמאחוריו ובאותה הזדמנות גם להעניק לילדים שלכם חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת במקום ישיבה אינסופית בבית, חנוכה בירושלים היא האופציה שאתם רוצים לבדוק השנה.

ירושלים איור שחור לבן

פעילויות חנוכה

במהלך חג החנוכה, חוגגת ירושלים שורה של אירועים בשורה של מתחמים ועבור כל המשפחה. באזור העיר העתיקה, החומות ועיר דוד, תוכלו להשתתף בשלל סיורים, פעילויות במתחמים פתוחים וסגורים, פסטיבלים ועוד שלל פעילויות המתקיימות באזורי האטרקציות הקבועים של העיר ירושלים. בסביבות חנוכה תוכלו בדרך כלל גם לחוות את פסטיבל הג'אז בירושלים, פסטיבל המושך אוהבי ג'אז מכל רחבי העולם, נגני ג'אז בינלאומיים וכמובן אמני ג'אז צעירים מהארץ ומחו"ל. לפני חג החנוכה, כדאי לעקוב אחרי הפרסומים במשרדי הכרטיסים, באתר עיריית ירושלים ובאתר החברה לפיתוח ירושלים בכדי לגלות את כל האירועים הצפויים בעיר בחנוכה הקרוב ועל פי הצורך גם להזמין כרטיסים אונליין או בטלפון.

ירושלים כמו תמיד

מעבר לשלל הפעילויות שמציעה העיר במהלך חג החנוכה, בירושלים תוכלו ליהנות מאוד שורה ארוכה של פעילויות פנאי, בילוי, תרבות ותיירות בכל רחבי העיר. חנוכה בירושלים יכולה להיות הזדמנות נהדרת להכיר את הצד הפחות מוכר של העיר, את אזורי הבילוי המתפתחים של העיר, מסעדות מובילות בשוק מחנה יהודה, במתחם התחנה ובעין כרם, את מרכז העיר שחווה מתיחת פנים מקצה לקצה עם הרכבת הקלה העוברת לכל אורכו בין המבנים העתיקים והנוסטלגיים הממלאים אותו וכמובן האוכלוסייה הצבעונית והשמחה תמיד שכל כך מאפיינת את העיר ירושלים.

בין שאתם מחפשים את החוויה הייחודית של חנוכה בירושלים ובין שאתם רוצים פשוט לנצל את חג החנוכה בכדי לחוות משהו חדש ואחר, ירושלים היא בהחלט אחת האופציות המרכזיות שאתם רוצים לבחון כבר בהתחלה. בעיר תוכלו למצוא שלל פעילויות בירושלים שימלאו את יומכם ועוד שלל בתי מלון, הוסטלים ובתי הארחה מיוחדים, בהם תוכלו להתארח בכל רמת אירוח שתבחרו ובשלל מיקומים, החל ממיקומים מרהיבים אל מול חומות העיר וכלה בבתי מלון במרכז העיר, קרוב מאוד ללב הפועם של העיר ירושלים בזמן הזה.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

עורכי דין

מכתב יידוע לחשוד: הבנת זכויותיך באמצעות עורך דין פלילי

ההודעה על כך שאתה חשוד בתיק פלילי יכולה להיות חוויה מכריעה ומעיקה. עם זאת, חשוב להבין שיש לך זכויות מסוימות שיש להגן עליהן לאורך כל ההליך המשפטי. כעורך דין פלילי בחיפה, חובתי לוודא כי אתה מודע לזכויות אלו וכי הן מתקיימות. אחת הזכויות המשמעותיות ביותר היא זכות השימוע. איך תדע אם במקרה שלך חלה חובת יידוע וחלה זכות השימוע? מאוד פשוט. על התביעה לשלוח לכתובת הרשומה שלך במשרד הפנים מכתב יידוע לחשוד. 

תמונה של אתר השפים

טכניקות לקישוט עוגות

קישוט עוגות הוא שילוב של אומנות ומומחיות קולינרית. זוהי הממלכה שבה מעצבים חוצים את גבולות המרכיבים ומרוממים עוגות ליצירות מרהיבות ששובות את העיניים ומפתות את בלוטות הטעם. מלאכה מורכבת זו כוללת מגוון רחב של טכניקות שהופכות עוגות פשוטות ליצירות מופת אכילות, כל יצירה משתלבת בהרמוניה עם מהות החגיגה