בית ספר איור

בית ספר המעיין

בתי ספר יש הרבה, אבל בית ספר שבונה תכנית לימודים אישית לכל תלמיד, זה כבר יותר נדיר ואת זה בדיוק תוכלו למצוא במסגרת בית ספר המעיין, שהוא בית ספר לחינוך מיוחד בירושלים, ונחשב לאחד מבתי הספר הטובים ביותר בתחום החינוך המיוחד. לכל בית ספר יש אמנה ומדיניות, ובבית ספר המעיין מדובר במדיניות שגם מיושמת כחלק מתפיסת העולם הייחודית של בית הספר. מהי אותה מדיניות ומה מציע בית הספר לתלמידים בחינוך המיוחד? על כך בשורות הבאות.

עקרונות יסוד של בית הספר

בית ספר המעיין הוא בית ספר לחינוך מיוחד הפועל בירושלים ואוחז בתפיסת עולם מאוד ברורה לגבי ניהול מערכת היחסים וקיום התהליך הלימודי מול התלמידים הלומדים בו. תפיסת עולם זו מבוססת על בית ספר אחד מול תלמידים רבים, כשבית הספר מתנהל כמו מורה פרטי עבור כל תלמיד בנפרד. בית הספר פועל מתוך אמונה שיש לתת לכל תלמיד את המרחב הראוי להתפתחות אישית מתוך כבוד לאישיותו, לתרבותו, לגילו ולצרכים המיוחדים שבגינם הגיע לבית הספר. עבור כל תלמיד נבנית תכנית לימודים ייעודית וייחודית שנותנת מענה ספציפי לצרכיו, ליכולותיו, לקשיים מהם הוא סובל ולמטרות התהליך הלימודי בכל ההיבטים האפשריים: הקוגניטיבי, תפקודי, מוטורי, כישורי חיים, אכילה, ראייה, תקשורת ועוד.

באילו חודשים פועל בית הספר?

בית ספר המעיין בירושלים פעיל למעשה לאורך השנה כולה, פרט לשבועיים במהלך חופשת הקיץ. בית הספר נפתח בראשון לספטמבר והלימודים בו מסתיימים ב-15 לאוגוסט בכל שנה. לאורך שנת הלימודים פועל בית הספר במסגרת יום לימודים ארוך עד השעה 14:30 ובמהלך חופשת הקיץ נערכות בבית הספר קייטנות ייעודיות לתלמידי בית הספר. במסגרת בית הספר תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים פרא רפואיים לרבות קלינאות תקשורת, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, טיפול רגשי, טיפול באומנות, באמצעות בעלי חיים, באמצעות מוסיקה, טיפול בתנועה, הידרותרפיה, רפלקסולוגיה, טיפול ראייה בחדר חשוך, חדר סנוזלן ועוד.

מה נדרש בכדי להירשם לבית הספר?

בית ספר המעיין הוא בית ספר לחינוך מיוחד העובד בשיתוף עם מערכת החינוך ועם עיריית ירושלים. בהתאם לכך, תהליך הקבלה לבית הספר מתחיל בפנייה למפקחת החינוך המיוחד מטעם משרד החינוך. בפנייה יש להציג אישור עדכני של ועדת השמה, וכן דוחות רפואיים, סוציאליים וחינוכיים שמעידים על הצורך של התלמיד בחינוך מיוחד. מבחינת עלות ההרשמה והלימודים במסגרת בית ספר המעיין, התשלום מבוצע על פי ההנחיות של עיריית ירושלים, אשר משמשת כאחראית המרכזית למימון פעילות בית הספר.

אם אתם מחפשים בית ספר לחינוך מיוחד, שיכול להעניק לילדכם את הסביבה הטובה ביותר למצות את יכולותיו ואת אישיותו, בית ספר המעיין בירושלים הוא אחד מבתי הספר הטובים ביותר בתחום החינוך המיוחד, ובתוך כל האפשרויות שאתם בוחנים אתם לבטח רוצים לבדוק גם את המעיין.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

טלוויזיה

שירות מבריק של תליית טלוויזיה בעיר ירושלים

בכל הנוגע לתליית טלוויזיה בירושלים אתם רוצים שירות אמין, יעיל ומקצועי. אל תחפש רחוק יותר מצוות הטכנאים המומחה שלנו שמתמחה בטלוויזיות לתלייה על הקיר בבתים ובעסקים ברחבי העיר. עם שנים של ניסיון ומחויבות לשביעות רצון הלקוחות, אנו מבטיחים תהליך התקנה חלק שירכיב את הטלוויזיה שלך בצורה מאובטחת תוך זמן קצר.

תריסים

תיקון תריסים בירושלים: איפה ומתי הכי נכון לעשות את זה?

בכל הנוגע לתיקון התריסים שלכם בירושלים, חיוני לבחור את המיקום המתאים לעבודה. בין אם תבחרו בשירות תיקונים מקצועי ובין אם תחליטו להתמודד עם המשימה בעצמכם, בחירת מקום מתאים היא חיונית לתוצאה מוצלחת. קחו בחשבון גורמים כמו תאורה, חלל ונגישות כאשר אתם קובעים היכן לתקן את התריסים שלכם.

טיפול NLP

איפה עושים טיפול NLP?

טיפול NLP (תכנות נוירו-לינגוויסטי) הוא גישה טיפולית חדשנית המשלבת עקרונות מתחומי הפסיכולוגיה, בלשנות ותכנות, במטרה לסייע לאנשים לחולל שינויים חיוביים בחייהם. מאז פיתוחו בשנות ה-70, NLP הפך לכלי פופולרי בקרב מטפלים ומאמנים, המשמש לטיפול במגוון רחב של קשיים ובעיות, כולל חרדות אצל ילדים והפרעות קשב וריכוז.

תריסים

המדריך לתיקון תריסים בירושלים: הכוננים המובילים והמומלצים

בכל הנוגע לתיקון התריסים שלכם בירושלים, חיוני לבחור ספק בעל מוניטין ואמין. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, מציאת השירות המתאים יכולה להיות מכריעה. עם זאת, ישנן כמה חברות מובילות הבולטות בעבודה האיכותית ובשירות הלקוחות המצוין שלהן.

איטום גגות בקיץ

הקיץ זה הזמן הכי טוב לאטום את הגג

ההמלצה הגורפת של ביצוע איטום גג הוא כבר בחודשי הקיץ. בתקופת הקיץ מחיר העבודה יהיה במקרים רבים זול יותר מאשר בחורף, גם בגלל שהתקופה פחות עמוסה, וגם בגלל שהעבודה יותר קלה לביצוע עוד לפני שהבעיה מתרחשת ואין רטיבות.