פתיחת עסק חדש

פתיחת עסק חדש

עסק חדש 

כל אדם שפותח עסק חדש מודע לנושאים רבים שעליו לטפל בהם. יש נושאים שהם אקוטיים לפעילות העסקית ויש גם נושאים אחרים שהם חשובים פחות, אך יש לטפל גם בהם. לכל עסק חייב להיות בסיס איתן של הכנסות שהוא גבוה יותר מסעיף ההוצאות. זו הסיבה שכל בעל עסק עושה כל שניתן כדי להעלות את רמת ההכנסות באופן קבוע. שיטות השיווק הן מגוונות ומותאמות לתחום הפעילות של העסק תוך נקיטת פעולות חדשניות ומתוחכמות. עסק חדש שבעליו אינו בקיא בכל המהלכים השיווקיים שוכר את שירותיו של יועץ עסקי אשר מעניק לו את ההכוונה הנדרשת הן בתחילת הדרך והן לאורכה של הפעילות היום יומית, כדי שהתוצאות יהיו מעולות.

אחת האבני הדרך בכל עסק חדש היא פנייה אל מומחה לנושא בניית אתרים, כדי שהוא יבנה את האתר המתאים ביותר לכל לקוח. חשוב לראות אתרים שאיש מקצוע זה בנה כדי להתרשם מהיעילות שלו, מהעיצוב היפהפה ומביצוע שהוא לא פחות ממושלם. כמו כן יש חשיבות רבה שתתבצע אבטחת מידע על פי התקנים הבין-לאומיים ושמירה על פרטי כרטיסי האשראי, כדי שגורמים זרים לא יוכלו לבצע בכך שימוש למטרות שונות. לאחר מכן מבצעים סיעור מוחות כדי לאפיין את הנראות של אתר האינטרנט החדש ואת הנתונים הרבים שהוא יכלול. המטרה היא להקיף את כל הנושאים שבהם עוסקת החברה וכך הגולשים יכירו את אתר האינטרנט ויגיעו אליו מעת לעת.

פתיחה של עסק חדש 

אם מדובר באופציה של עסק חדש שהוא פיזי כמו חנות של ביגוד, מעבדת מחשבים ופלאפונים ועוד, בחירה של המיקום אמורה להיות הדבר החשוב ביותר טרם פתיחת העסק בפועל. בעל העסק יבחן כמה וכמה מקומות בירושלים עד שיחליט על הלוקיישן המיטבי שיש בו דריכת רגל רבה לאורך כל היום. יש אנשי עסקים שיעדיפו לפתוח חנות בקניון מרכזי שיש בו הרבה מאד תנועה לאורך כל היום, אך העלויות של השכרת החנות הן די יקרות. מצד שני אנשי עסקים אחרים יעדיפו לפתוח חנות ברחוב מרכזי כמו רחוב יפו שגם בו יש תנועה ערה של עוברי אורח ועם זאת העלויות אינן כה גבוהות.

מכירות באתר האינטרנט 

אתר אינטרנט של עסק חדש שעוסק במכירה פיזית, נהנה מהכנסות בעסק עצמו לאור העובדה שלקוחות קובעים ומזדמנים נכנסים לחנות וקונים מוצרים שהם מתאימים להם ולבני המשפחה שלהם. מעבר לכך יש גם מכירות באתר האינטרנט שהוא החנות הווירטואלית. כל המוצרים מוצגים באופן יפהפה וכך הגולש עובר בין הקטגוריות השונות במחשב או באמצעות הסלולרי שלו. כיוון שהאתר הוא רספונססיבי, קל לגלוש וגם קל להזמין מוצרים לאספקה מהירה.

הכנסות – זה שם המשחק 

ההכנסות הן אלו המחזיקות כל עסק ובמיוחד עסק חדש. לכן כאשר יש הכנסות משני רבדי הפעילות, הן מאתר האינטרנט והן מהחנות הפיזית זוהי פעילות עסקית מבורכת. 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שגרת טיפוח – במה זה תורם?

בדור הנוכחי שגרת טיפוח היא כבר מזמן דבר שכיח שכולם מכירים ומודעים אליו. עד לא מזמן אנשים היו מתביישים להגיד