3532872

תיקון תריסים בירושלים

התריסים הנפוצים בבניה הישראלית מהווים שכבת הפרדה בין הבית לחוץ, יוצרים שכבת הגנה תרמית, אקוסטית וכמובן מצמצמים את כניסת קרני השמש. על אף כל היתרונות של התריסים והעובדה שהם נפוצים מאד, הם גם רגישים למפגעים שונים. בכתבה זו נסרוק את סוגי התריסים השונים, נבחן מהן התקלות שיכולות לקרות עם השנים וכיצד נכון לטפל בהן.

תיקוני תריסים בירושלים

יתבצע לרוב עם בעל מקצוע אשר מכיר את הסוג של התריס. כמובן, לא כל בעל מקצוע יכול להיות להתאים לכל משימה וישנה חשיבות לבחירה במישהו שמכיר היטב את סוג התקלה. בכתבה זו נבחן את סוגי התריסים הנפוצים בארץ ובתל אביב, אילו תקלות יכולות להיות להם, כיצד נבחר את בעל המקצוע המתאים לתיקון וגם, נבדוק מהן העלויות הצפויות לטיפול בכל בעיה.

סוגי תריסים

כמעט בכל בית בישראל ישנם תריסים, אך בכל בית ישנם תריסים שונים. חלקם ישנים, חלקם חדישים, חלקם נפתחים באופן ידני וחלקם באופן חשמלי.

תריסי הזזה

תריסים אלו נפוצים מאד ובמיוחד בבתים ישנים בירושלים. הם נפתחים בשתי דרכים: לצדדים במלואם או באופן חלקי על ידי פתיחת השלבים. השימוש בתריסים אלו נפוץ כבר בבתים מתחילת המאה הקודמת, הם נפתחים לתוך הקיר ועל אף כל היתרונות, יש להם חסרונות. הם מתייבשים בשמש והמנוף של כל שלב עלול להתעקם או להישבר עם הזמן.

תריס גלילה ידני

תריס הגלילה נוח לשימוש ואפשר למצוא אותו בגרסה של פתיחה ידנית או חשמלית. התריס בנוי ממספר חלקים ושלבים אשר נכנסים יחדיו כגלילה אל תוך הארגז שנמצא בחלק העליון. אפשר לפתוח את התריס באופן חלקי, אך תיכנס פחות שמש או רוח בהשוואה לתריס ההזזה. הפתיחה והסגירה קלות ונעשות בעזרת חבל שהוא גם עלול להיות נקודת החולשה של המנגנון.

תריס גלילה חשמלי

כמו תריס הגלילה הידני, גם החשמלי נוח לשימוש ויכול להיפתח באופן חלקי או מלא. ההבדל בין השניים הוא רק במנגנון החשמלי כאשר כל שאר המרכיבים זהים. גם כאן, תיתכן פגיעה בשלבים השונים (במיוחד אם מניחים דברים על אדן החלון והם נסגרים עליהם), במנגנון ובחבל. חשוב מאד לתת לבעל מקצוע לתקן את הפגיעה ובכל מקרה להיזהר כשמדובר במערכת חשמלית.

תריסי אור ונוספים

ישנם תריסים אשר נפתחים כמו הגלילה, אך השלבים שלהם שונים במרווחים בניהם או מוקצפים מחומר שאינו אלומיניום, מקבלים שמות שונים. לרוב הם יהיו יקרים יותר מהסטנדרטיים ולכן הם יהיו פחות נפוצים ובמיוחד בדירות ישנות או כאלו שלא עברו שיפוץ. מבחינת הפגיעה בהם, ישנם כאלו שהשלבים שלהם עמידים יותר מהתריסים הסטנדרטיים ועם זאת הפגיעות יכולות להיות דומות לתריסי הגלילה.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

TV

המדריך המלא למתקן טלוויזיה בירושלים

כאשר מחפשים מתקין טלויזיה אמין בירושלים, חשוב לבחור באיש מקצוע שיוכל לתת שירות ברמה גבוהה. מתקין טלוויזיה מקצועי יבטיח שהטלוויזיה שלך מותקנת בצורה מאובטחת ומחוברת כראוי לחוויית צפייה מיטבית.

טלוויזיה

שירות מבריק של תליית טלוויזיה בעיר ירושלים

בכל הנוגע לתליית טלוויזיה בירושלים אתם רוצים שירות אמין, יעיל ומקצועי. אל תחפש רחוק יותר מצוות הטכנאים המומחה שלנו שמתמחה בטלוויזיות לתלייה על הקיר בבתים ובעסקים ברחבי העיר. עם שנים של ניסיון ומחויבות לשביעות רצון הלקוחות, אנו מבטיחים תהליך התקנה חלק שירכיב את הטלוויזיה שלך בצורה מאובטחת תוך זמן קצר.

תריסים

תיקון תריסים בירושלים: איפה ומתי הכי נכון לעשות את זה?

בכל הנוגע לתיקון התריסים שלכם בירושלים, חיוני לבחור את המיקום המתאים לעבודה. בין אם תבחרו בשירות תיקונים מקצועי ובין אם תחליטו להתמודד עם המשימה בעצמכם, בחירת מקום מתאים היא חיונית לתוצאה מוצלחת. קחו בחשבון גורמים כמו תאורה, חלל ונגישות כאשר אתם קובעים היכן לתקן את התריסים שלכם.

טיפול NLP

איפה עושים טיפול NLP?

טיפול NLP (תכנות נוירו-לינגוויסטי) הוא גישה טיפולית חדשנית המשלבת עקרונות מתחומי הפסיכולוגיה, בלשנות ותכנות, במטרה לסייע לאנשים לחולל שינויים חיוביים בחייהם. מאז פיתוחו בשנות ה-70, NLP הפך לכלי פופולרי בקרב מטפלים ומאמנים, המשמש לטיפול במגוון רחב של קשיים ובעיות, כולל חרדות אצל ילדים והפרעות קשב וריכוז.

תריסים

המדריך לתיקון תריסים בירושלים: הכוננים המובילים והמומלצים

בכל הנוגע לתיקון התריסים שלכם בירושלים, חיוני לבחור ספק בעל מוניטין ואמין. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, מציאת השירות המתאים יכולה להיות מכריעה. עם זאת, ישנן כמה חברות מובילות הבולטות בעבודה האיכותית ובשירות הלקוחות המצוין שלהן.