קרדיט תמונה: freepik

שלבים לצמצום ושיקום בניין שנפגע בשריפה

אף אחד לא נכנס לבעלות על בית בציפייה לאבד הכל בשריפה. אף אחד לא פותח את העסק שלו בהנחה שיום אחד הם יצטרכו לבנות מחדש לאחר שריפה. נזקי שריפה לעולם אינם חלק מהתוכנית.

אנו מניחים שהכל בבית או בחברה שלנו מוגדר כהלכה ללא בעיות. אנו מנצלים את מכשירי החשמל שלנו ומאמינים שהם יוצרו כראוי בהתאם לסטנדרטים. אבל העולם האמיתי יכול להיות אכזרי מבלי לדאוג לתוכניות ולצרכים שלנו.

מכשירי חשמל יכולים להיות פגומים. ייתכן שהחיווט החשמלי של הבית או העסק שלך הותקן בצורה גרועה או פגום. בני אדם יכולים לעשות טעויות ולהזניח את האוכל שלהם בזמן שהוא מבשל. אלו רק כמה דברים שיכולים להשתבש ולגרום לשריפה.

אנשים צריכים תמיד להיות בראש סדר העדיפויות כשמדובר בשריפה. אם יום אחד תמצא את עצמך במצב שבו הבית או העסק שלך בוערים, הדבר החשוב ביותר לעשות הוא להביא את המשפחה או הקולגות למקום מבטחים. השלב הבא הוא להתקשר למכבי אש כדי לכבאות את השריפה בהקדם האפשרי.

אבל מה בא אחר כך? המשימה המאתגרת להחזיר את משק הבית או החברה שלך למסלול. לאחר שהכבאים יבצעו את עבודתם, תצטרכו שיקום מבנים לאחר שריפה. להלן צעדים שאונגרמן ינקוט כדי לעזור לך לעמוד על הרגליים.

 

לסגור חוקים

אש יכולה להרוס חלונות, דלתות או פתחים בבית או בעסק שלך. כאשר זה קורה, חשוב לסגור את החורים שנותרו בבניין. זה שומר על הבית או המשרד שלך מפני פגעי מזג האוויר, אבל זה גם מבטיח הגנה מפני בוזזים פוטנציאליים ואפילו יצורים.

 

ייבוש

כשאתה חושב על אש, המחשבה הראשונה שלך כנראה אינה, "נזק מים". עם זאת, שריפה עלולה להוביל לנזקי מים חמורים מסיבות רבות, כולל:

מים נכנסים לבית או לעסק כאשר הכבאים מכבים את השריפה.

שריפה פוגעת בצינורות שלך ושאר רכיבי האינסטלציה.

בהתאם למזג האוויר, גשם ושלג נכנסים לתוך הבית כאשר מתרחשת שריפה, או לאחר שריפה גרמה להרס שלה.

צוותי הפחתת נזקי שריפה מביאים ציוד מיוחד כדי לעזור לייבש שאריות מים ולחות כדי למנוע נזק נוסף לבית או לעסק שלך.

כפתרון, ייבוש תת רצפתי יכול לתת מענה למים הנכנסים מתחת לרצפה.

 

ניקוי ריח

רק בגלל שהשריפה כובתה, זה לא אומר שהנזק לא נעשה. מים הם דבר אחד שיכול לגרום לנזק נוסף, אבל דבר אחר הוא שאריות פיח. התכונות החומציות והקורוזיביות של הפיח עלולות לגרום לנזק משני למשטחי הרכוש שלך. ניקוי מקדים חירום של הבית או העסק והחפצים שלך צריך לקרות באופן מיידי.

 

חפצים

מבנה הבית או העסק שלך הוא לא הדבר היחיד שנהרס בשריפה. כל חפצים בבית שלכם עלולים וייפגעו גם כן. למרבה הצער, לפעמים זה אומר לאבד דברים עם היסטוריה עשירה או ערך סנטימנטלי רב. פריטים כאלה הם פשוט חסרי תחליף, וזה אחד המאבקים שתצטרכו להתגבר עליהם אם אתם נמצאים במצב הנורא הזה.

 

עם זאת, חלק מהפריטים אינם מעבר לתיקון, ולכן חשוב לארוז בזהירות את התכולה שלך כדי להקל על התיקונים הדרושים. בהתאם לביטוח שלך, תיקונים או החלפות עשויים להיות מכוסים מבלי שתצטרך לשלם מכיסך.

 

אחסון תכולה

כל חברת סיוע שונה, במיוחד עם האופן שבו היא מטפלת בחפצים שלך לאחר נזקי שריפה. במקרים מסוימים, משפחות ובעלי עסקים צריכים להקל על אחסון תכולתם. כפי שאתה יכול לדמיין, זה יכול להיות מלחיץ ביותר כאשר אתה מתמודד עם נשורת של שריפה שפוגעת בבית או בעסק שלך.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים