תיכון-עין-כרם-3

עין כרם בית ספר

חקלאות מהווה מרכיב חשוב ומרכזי בכל כלכלה, אלא שבעשורים האחרונים נדחקה החקלאות מעט לאחור, עם כניסת ההייטק אל ראש רשימת הענפים הכלכליים של הכלכלה המודרנית. ועדיין, אם אתם מתחברים לטבע ורוצים לעבור את תקופת החטיבה והתיכון באווירה של טבע וחיבור לאדמה, מבלי לוותר על המקצועות המתקדמים ואפילו הטכנולוגיים המודרניים, בית הספר החקלאי בעין כרם בירושלים הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

מהו בית הספר החקלאי בעין כרם?

בשכונת עין כרם בית ספר על יסודי אליו מגיעים תלמידים משורה ארוכה של ישובים, קיבוצים ומושבים בסביבות ירושלים וכמובן מירושלים עצמה. אל בית הספר מגיעים גם תלמידים המגיעים מכל רחבי הארץ ומתגוררים בפנימיית עין כרמית השוכנת בסמוך לבית הספר. בניגוד לתפיסה הרווחת, בית הספר החקלאי בעין כרם הוא לא בית ספר שמציע לימודים חקלאיים להכשרת עובדים לענף החקלאות בלבד. זוהי כמובן אופציה אחת שעומדת לרשות תלמידי בית הספר, אבל בית הספר מציע עוד שורה של מקצועות ותחומי לימוד בסטנדרטים גבוהים, לרבות מקצועות הומניים, מדעיים וטכנולוגיים שונים.

http://www.youtube.com/watch?v=WTNlkBmNC6w

האם בית הספר שוכן בתוך שכונת עין כרם?

ובכן, לכל מי שמכיר את ירושלים, כשחושבים על עין כרם בית ספר הוא לא הדבר הראשון שעולה בראשון. עוד לפני כן מדובר בשכונה דרומית מערבית של העיר ירושלים, עיר עם המון נוסטלגיה, בתים עתיקים על צל ההר הירוק, מתחם בילוי ומסעדות סולידי שמושך אליו מבקרים מכל רחבי הארץ וכן מקומו של אחד מבתי החולים המובילים בארץ, הדסה עין כרם. לצד כל אלה, ישנו גם בית הספר החקלאי בעין כרם, השוכן אף הוא בתוך הריאה הירוקה הענקית של ירושלים ומציע לתלמידיו סביבת לימוד ייחודית, חווייתית, מחוברת לטבע, לבעלי החיים ולאדם וכל זאת, תוך עמידה מלאה בדרישות משרד החינוך והכנה קפדנית של תלמידי בית הספר לבחינות הבגרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

האם בית הספר פתוח גם לתלמידים מחוץ לירושלים?

התשובה היא בהחלט כן. כפי שאמרנו קודם לכן, בתוך עין כרם בית ספר החקלאי שוכן בסמוך לפנימיית עין כרמית, שאמנם מאכלסת תלמידים המפוזרים בבתי ספר רבים ברחבי ירושלים, אך במיוחד מתאימה לתלמידי בית הספר החקלאי של עין כרם. אם הילדים שלכם מתחברים להווי החברתי שמתחבר לאדמה, לקרקע ולטבע, המרחק מירושלים ממש לא אמור להוות בעיה מבחינתכם. ילדכם יוכל ליהנות גם מחוויית פנימייה ברמה גבוהה.

אם אתם חושבים על בית הספר התיכון החקלאי בעין כרם בירושלים, מומלץ מאוד לקרוא על בית הספר, להכיר את המקצועות השונים שניתן ללמוד בו, וכמובן להגיע לביקור, להתרשם מהסביבה בה ממוקם בית הספר ומרמתה הגבוהה של אוכלוסיית התלמידים בבית הספר. תהליך ההרשמה עצמו ניתן להשלמה מול בית הספר ואת כל הפרטים, הטפסים והתנאים ניתן לברר מול מזכירות בית הספר, בטלפון או במקום.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

TV

המדריך המלא למתקן טלוויזיה בירושלים

כאשר מחפשים מתקין טלויזיה אמין בירושלים, חשוב לבחור באיש מקצוע שיוכל לתת שירות ברמה גבוהה. מתקין טלוויזיה מקצועי יבטיח שהטלוויזיה שלך מותקנת בצורה מאובטחת ומחוברת כראוי לחוויית צפייה מיטבית.

טלוויזיה

שירות מבריק של תליית טלוויזיה בעיר ירושלים

בכל הנוגע לתליית טלוויזיה בירושלים אתם רוצים שירות אמין, יעיל ומקצועי. אל תחפש רחוק יותר מצוות הטכנאים המומחה שלנו שמתמחה בטלוויזיות לתלייה על הקיר בבתים ובעסקים ברחבי העיר. עם שנים של ניסיון ומחויבות לשביעות רצון הלקוחות, אנו מבטיחים תהליך התקנה חלק שירכיב את הטלוויזיה שלך בצורה מאובטחת תוך זמן קצר.

תריסים

תיקון תריסים בירושלים: איפה ומתי הכי נכון לעשות את זה?

בכל הנוגע לתיקון התריסים שלכם בירושלים, חיוני לבחור את המיקום המתאים לעבודה. בין אם תבחרו בשירות תיקונים מקצועי ובין אם תחליטו להתמודד עם המשימה בעצמכם, בחירת מקום מתאים היא חיונית לתוצאה מוצלחת. קחו בחשבון גורמים כמו תאורה, חלל ונגישות כאשר אתם קובעים היכן לתקן את התריסים שלכם.

טיפול NLP

איפה עושים טיפול NLP?

טיפול NLP (תכנות נוירו-לינגוויסטי) הוא גישה טיפולית חדשנית המשלבת עקרונות מתחומי הפסיכולוגיה, בלשנות ותכנות, במטרה לסייע לאנשים לחולל שינויים חיוביים בחייהם. מאז פיתוחו בשנות ה-70, NLP הפך לכלי פופולרי בקרב מטפלים ומאמנים, המשמש לטיפול במגוון רחב של קשיים ובעיות, כולל חרדות אצל ילדים והפרעות קשב וריכוז.

תריסים

המדריך לתיקון תריסים בירושלים: הכוננים המובילים והמומלצים

בכל הנוגע לתיקון התריסים שלכם בירושלים, חיוני לבחור ספק בעל מוניטין ואמין. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, מציאת השירות המתאים יכולה להיות מכריעה. עם זאת, ישנן כמה חברות מובילות הבולטות בעבודה האיכותית ובשירות הלקוחות המצוין שלהן.