תיכון-עין-כרם-3

עין כרם בית ספר

חקלאות מהווה מרכיב חשוב ומרכזי בכל כלכלה, אלא שבעשורים האחרונים נדחקה החקלאות מעט לאחור, עם כניסת ההייטק אל ראש רשימת הענפים הכלכליים של הכלכלה המודרנית. ועדיין, אם אתם מתחברים לטבע ורוצים לעבור את תקופת החטיבה והתיכון באווירה של טבע וחיבור לאדמה, מבלי לוותר על המקצועות המתקדמים ואפילו הטכנולוגיים המודרניים, בית הספר החקלאי בעין כרם בירושלים הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

מהו בית הספר החקלאי בעין כרם?

בשכונת עין כרם בית ספר על יסודי אליו מגיעים תלמידים משורה ארוכה של ישובים, קיבוצים ומושבים בסביבות ירושלים וכמובן מירושלים עצמה. אל בית הספר מגיעים גם תלמידים המגיעים מכל רחבי הארץ ומתגוררים בפנימיית עין כרמית השוכנת בסמוך לבית הספר. בניגוד לתפיסה הרווחת, בית הספר החקלאי בעין כרם הוא לא בית ספר שמציע לימודים חקלאיים להכשרת עובדים לענף החקלאות בלבד. זוהי כמובן אופציה אחת שעומדת לרשות תלמידי בית הספר, אבל בית הספר מציע עוד שורה של מקצועות ותחומי לימוד בסטנדרטים גבוהים, לרבות מקצועות הומניים, מדעיים וטכנולוגיים שונים.

http://www.youtube.com/watch?v=WTNlkBmNC6w

האם בית הספר שוכן בתוך שכונת עין כרם?

ובכן, לכל מי שמכיר את ירושלים, כשחושבים על עין כרם בית ספר הוא לא הדבר הראשון שעולה בראשון. עוד לפני כן מדובר בשכונה דרומית מערבית של העיר ירושלים, עיר עם המון נוסטלגיה, בתים עתיקים על צל ההר הירוק, מתחם בילוי ומסעדות סולידי שמושך אליו מבקרים מכל רחבי הארץ וכן מקומו של אחד מבתי החולים המובילים בארץ, הדסה עין כרם. לצד כל אלה, ישנו גם בית הספר החקלאי בעין כרם, השוכן אף הוא בתוך הריאה הירוקה הענקית של ירושלים ומציע לתלמידיו סביבת לימוד ייחודית, חווייתית, מחוברת לטבע, לבעלי החיים ולאדם וכל זאת, תוך עמידה מלאה בדרישות משרד החינוך והכנה קפדנית של תלמידי בית הספר לבחינות הבגרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

האם בית הספר פתוח גם לתלמידים מחוץ לירושלים?

התשובה היא בהחלט כן. כפי שאמרנו קודם לכן, בתוך עין כרם בית ספר החקלאי שוכן בסמוך לפנימיית עין כרמית, שאמנם מאכלסת תלמידים המפוזרים בבתי ספר רבים ברחבי ירושלים, אך במיוחד מתאימה לתלמידי בית הספר החקלאי של עין כרם. אם הילדים שלכם מתחברים להווי החברתי שמתחבר לאדמה, לקרקע ולטבע, המרחק מירושלים ממש לא אמור להוות בעיה מבחינתכם. ילדכם יוכל ליהנות גם מחוויית פנימייה ברמה גבוהה.

אם אתם חושבים על בית הספר התיכון החקלאי בעין כרם בירושלים, מומלץ מאוד לקרוא על בית הספר, להכיר את המקצועות השונים שניתן ללמוד בו, וכמובן להגיע לביקור, להתרשם מהסביבה בה ממוקם בית הספר ומרמתה הגבוהה של אוכלוסיית התלמידים בבית הספר. תהליך ההרשמה עצמו ניתן להשלמה מול בית הספר ואת כל הפרטים, הטפסים והתנאים ניתן לברר מול מזכירות בית הספר, בטלפון או במקום.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אופניים

המדריך השלם איך לבחור מנשא מתקפל לאופניים מבית PROUSER שמתאים לך

חובבי רכיבה על אופניים יודעים כי חדוות הרכיבה אינה מוגבלת לשבילים המקומיים או לנופים עירוניים. הפיתוי האמיתי טמון ביכולת לחקור שטחים חדשים ולצאת להרפתקאות אופניים מעבר לשבילים המוכרים. אבל האתגר מתעורר לעתים קרובות בצורה של תחבורה – איך להביא את האופניים האהובים שלך למסע ללא טרחה? היכנסו למנשא האופניים המתקפל: פלא של נוחות לרוכב האופניים המשוטט. עם זאת, עם אפשרויות רבות בשוק, בחירת הנכון יכול להיות מרתיע כמו טיפוס תלול בעלייה.

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית ב-2024: כל מה שחשוב לדעת

התחדשות עירונית היא תהליך של שינוי ושדרוג של שכונות עירוניות ותיקות. התהליך כולל בדרך כלל פינוי של בניינים ישנים ובנייה של בניינים חדשים, לצד שדרוג של תשתיות ושירותי ציבור.התחדשות עירונית היא נושא חשוב ביותר בישראל, שכן היא יכולה לתרום רבות לשיפור איכות החיים של התושבים, להגדלת היצע הדיור ולהתחדשות עירונית.

מתוסכל

בחינת השפעת הסביבה החינוכית על בריאות מינית בירושלים: בחינת בעיות אימפוטנציה וזקפה

השפעת הסביבה החינוכית על הבריאות המינית בירושלים היא נושא בעל חשיבות רבה. מאמר זה נועד להעמיק בהשפעה של גורמים חינוכיים שונים על שכיחות בעיות האימפוטנציה והזקפה בעיר. על ידי בחינת תפקידו של החינוך בעיצוב תוצאות בריאות מיניות, נוכל לקבל תובנות חשובות לגבי התערבויות ואסטרטגיות פוטנציאליות לשיפור הרווחה הכוללת של אנשים בירושלים.

כלב גזעי

רקע על כל היסטורית גזעי הכלבים

גלה את העולם המרתק של גזעי כלבים שונים. מבחירות פופולריות ועד אבני חן נסתרות, חקור את המאפיינים הייחודיים שהופכים כל גזע למיוחד. קבל תובנות, טיפים ועצות מומחים לגבי בחירת בן לוויה המושלם לאורח החיים שלך.