ניקוי שטיחים יסודי

חשיבות ניקיון שטיחים

שטיחים נוטים להתלכלך במהירות משום שבדרך כלל הם סופגים לא מעט מהלכלוך והאבק שמצטבר בבית.

הניקוי של השטיחים יכול להיות קשה מאוד, בין אם מדובר בשטיחים מקיר לקיר שאי אפשר להזיז אותם כלל- דבר שמקשה על הניקיון ובין אם מדובר על שטיחים שמונחים ברצפה משום שבדרך כלל השטיחים הם כבדים מאוד וקשה לנקות אותם באופן עצמאי.

לשם כך יש לא מעט מקומות המציעים שירותי ניקיון שטיחים, למשל חברת אביב ניקיון שירותי ניקיון מבריקים. בהזמנת שירותי ניקיון שטיחים יבצעו בדרך כלל ניקוי שטיחים יסודי אצלכם בבית עם מכשור שמתאים לכך במידה ולא ניתן לעשות זאת בביתכם, בעל המקצוע ישלח את השטיח לניקוי במפעל מתאים. 

שימו לב שלא תמיד משתלם לבצע זאת ואם יש לכם שטיח זול והעלות של ניקוי השטיח יכולה לעלות קרוב למחיר של שטיח חדש לא יהיה שווה לכם להזמין איש מקצוע לניקוי השטיחים. 

עליות ניקיון שטיחים יסודי

עלות ניקוי שטיחים יסודי יתחיל לרוב מ150 ₪ ויכול להגיע לסכומים גבוהים הרבה יותר בהתאם לסוג השטיח אותו תרצו לנקות והגודל שלו  כאשר באופן כללי שטיחים שמיוצרים במפעלים שונים הניקוי שלהם יהיה בדרך כלל זול יחסית לשטיחים המיוצרים בעבודת יד.

דבר נוסף שיכול להשפיע על המחיר אותו תשלמו עבור ניקוי שטיחים יסודי הוא כמות השטיחים אותם אתם צריכים לנקות בדרך כלל ככול שיהיו לכם יותר שטיחים ככה המחיר באופן יחסי לכל שטיח ירד.

חשוב שתדעו שלרוב יהיה סכום התחלתי מינימלי לניקוי של השטיחים שמתחתיו החברה לא תגיע לבצע את ניקוי השטיחים.

דברים שכדאי לבדוק בטרם הזמנת ניקוי שטיחים יסודי

חשוב קודם כל לעשות בירורים ולקבל המלצות על חברה שמתמחה בניקוי שטיחים יסודי על מנת שתהיו בטוחים שהחומרים והאביזרים בהם היא משתמשת לא יהרסו לכם את השטיח ובאמת ינקו אותו כמו שצריך.

אם אין לכם הרבה שטיחים לנקות מומלץ יותר לחפש חברה שעובדת במקום קרוב אליכם וככה הסכום המינימלי לביקור יכול להיות נמוך יותר משום שהיא לא תבזבז זמן יקר על נסיעות.

ומאוד לא כדאי ולא מומלץ לנסות לנקות שטיח יקר בעצמכם משום שאתם עלולים להרוס אותו.

  

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים