קרדיט תמונה: pexebay

נוסעים לטיול ג'יפים בחו"ל? אל תשכחו חגורת בטיחות

האוויר הפתוח, היכולות תנועה של הכלים, המרחבים האינסופיים והטבע במרחק נשימה – במדבר, בג'ונגל ובמקומות שלא ניתן להעפיל אליהם ברגל – טיולי ג'יפים הם אחת מצורות הבילוי האהובות על חובבי החופש והאקסטרים. מקומות רבים בארץ מציעים חוויות נהיגה או נסיעה בג'יפים בין אם באזור המכתשים, בגלבוע, באילת, הרי ירושלים וברמת הגולן, אך משפחות רבות ואפילו זוגות וקבוצות חברים מוצאים עצמם מחפשים אחר טיול ג'יפים ביעדים שונים ברחבי העולם. זוהי צורה מעניינת להכיר מקומות חדשים אך היא גם מצריכה היערכות מתאימה, בין השאר גם פוליסת ביטוח טיולי ג'יפים שתגן עליכם מכל צרה שלא תבוא.

 

מה המאפיינים של טיולי ג'יפים בחו"ל המחייבים ביטוח מיוחד?

  • לרוב, ג'יפים יגיעו למקומות שלא ניתן להגיע אליהם בצורה אחרת – באופן רגלי או עם רכבים מסוג אחר, זהו קסמו של טיול ג'יפים המציע חוויה שאין במקומות אחרים. עם זאת, בעת פציעה או תאונה, יהיה קשה יותר לחלץ את הנפגעים מהמקום בשל הקושי בנגישות, מה שייקר בהרבה את סכום ההוצאות של החילוץ.
  • בניגוד לאטרקציות בארץ הכוללות במחיר שמשלמים גם את הביטוח על הפעילות, בחו"ל לא תמיד הביטוח כלול במחיר האטרקציה כך שמטיילים רבים נותרים ללא כיסוי. בנוסף, גם אם המחיר של טיול הג'יפים כן כולל ביטוח טיולי ג'יפים, ייתכן והוא אינו מכסה באמת את כל מה שתצטרכו בעת פציעה ולא יהיה ניתן לסמוך על המפעילים שידאגו לאינטרסים הבריאותיים שלכם ללא פשרות.
  • חלק מהאדרנלין הכלול בטיולי ג'יפים הוא המעבר באזורים מאתגרים לנהיגה ומשופעים. תפעול לא נכון או לא מספיק מיומן של הג'יפ עלול להוביל לתאונות.
  • כדי להגיע למקומות יפים כמו אלו שרואים בטיולי ג'יפים בחו"ל, צריך לרוב לנסוע רחוק. כך שגם המרחק שהפינוי יצטרך לעבור במקרה חירום הוא רחוק ויעלה הרבה יותר מהסכום שתתארו לעצמכם.
  • תאונת ג'יפים היא תאונה מורכבת לאיתור וחילוץ שלא כמו תאונת דרכים רגילה.

בבואכם לסגור ביטוח טיולי ג'יפים לחו"ל חשוב שתתייחסו למאפייני הטיול שלכם – כמו האזור שבו אתם עתידים לנסוע והציוד בו אתם עתידים להשתמש, וכן במאפיינים של המבוטחים כמו גיל, מצב רפואי, מגבלות קיימות וכדומה.

אל תתנו לאהבה שלכם לטבע ולחופש לתעתע בכם – רכישת פוליסת ביטוח טיולי ג'יפים היא ההוצאה הכי חשובה של הטיול שלכם, כי אמנם אין מחיר לחופש אבל יש מחיר להשלכות שלו, והוא גובה יותר משחשבתם.

לסיום, אסור לשכוח כי ביטוח לטיולי ג'יפים הוא רק הרחבה של ביטוח הנסיעות הרגיל שאותו יש לבצע בכל נסיעה שהיא בלי קשר למדינת היעד, משך זמן השהייה או התוכניות. ביטוח נסיעות לחו"ל יקיף את כל הסכנות הכרוכות במעבר בין מדינות ואילו ביטוח טיולי ג'יפים יבטח אתכם מול הסכנות שבפעילות האקסטרים הזו.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אופניים

המדריך השלם איך לבחור מנשא מתקפל לאופניים מבית PROUSER שמתאים לך

חובבי רכיבה על אופניים יודעים כי חדוות הרכיבה אינה מוגבלת לשבילים המקומיים או לנופים עירוניים. הפיתוי האמיתי טמון ביכולת לחקור שטחים חדשים ולצאת להרפתקאות אופניים מעבר לשבילים המוכרים. אבל האתגר מתעורר לעתים קרובות בצורה של תחבורה – איך להביא את האופניים האהובים שלך למסע ללא טרחה? היכנסו למנשא האופניים המתקפל: פלא של נוחות לרוכב האופניים המשוטט. עם זאת, עם אפשרויות רבות בשוק, בחירת הנכון יכול להיות מרתיע כמו טיפוס תלול בעלייה.

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית ב-2024: כל מה שחשוב לדעת

התחדשות עירונית היא תהליך של שינוי ושדרוג של שכונות עירוניות ותיקות. התהליך כולל בדרך כלל פינוי של בניינים ישנים ובנייה של בניינים חדשים, לצד שדרוג של תשתיות ושירותי ציבור.התחדשות עירונית היא נושא חשוב ביותר בישראל, שכן היא יכולה לתרום רבות לשיפור איכות החיים של התושבים, להגדלת היצע הדיור ולהתחדשות עירונית.

מתוסכל

בחינת השפעת הסביבה החינוכית על בריאות מינית בירושלים: בחינת בעיות אימפוטנציה וזקפה

השפעת הסביבה החינוכית על הבריאות המינית בירושלים היא נושא בעל חשיבות רבה. מאמר זה נועד להעמיק בהשפעה של גורמים חינוכיים שונים על שכיחות בעיות האימפוטנציה והזקפה בעיר. על ידי בחינת תפקידו של החינוך בעיצוב תוצאות בריאות מיניות, נוכל לקבל תובנות חשובות לגבי התערבויות ואסטרטגיות פוטנציאליות לשיפור הרווחה הכוללת של אנשים בירושלים.

כלב גזעי

רקע על כל היסטורית גזעי הכלבים

גלה את העולם המרתק של גזעי כלבים שונים. מבחירות פופולריות ועד אבני חן נסתרות, חקור את המאפיינים הייחודיים שהופכים כל גזע למיוחד. קבל תובנות, טיפים ועצות מומחים לגבי בחירת בן לוויה המושלם לאורח החיים שלך.