קרדיט תמונה: pexebay

נוסעים לטיול ג'יפים בחו"ל? אל תשכחו חגורת בטיחות

האוויר הפתוח, היכולות תנועה של הכלים, המרחבים האינסופיים והטבע במרחק נשימה – במדבר, בג'ונגל ובמקומות שלא ניתן להעפיל אליהם ברגל – טיולי ג'יפים הם אחת מצורות הבילוי האהובות על חובבי החופש והאקסטרים. מקומות רבים בארץ מציעים חוויות נהיגה או נסיעה בג'יפים בין אם באזור המכתשים, בגלבוע, באילת, הרי ירושלים וברמת הגולן, אך משפחות רבות ואפילו זוגות וקבוצות חברים מוצאים עצמם מחפשים אחר טיול ג'יפים ביעדים שונים ברחבי העולם. זוהי צורה מעניינת להכיר מקומות חדשים אך היא גם מצריכה היערכות מתאימה, בין השאר גם פוליסת ביטוח טיולי ג'יפים שתגן עליכם מכל צרה שלא תבוא.

 

מה המאפיינים של טיולי ג'יפים בחו"ל המחייבים ביטוח מיוחד?

  • לרוב, ג'יפים יגיעו למקומות שלא ניתן להגיע אליהם בצורה אחרת – באופן רגלי או עם רכבים מסוג אחר, זהו קסמו של טיול ג'יפים המציע חוויה שאין במקומות אחרים. עם זאת, בעת פציעה או תאונה, יהיה קשה יותר לחלץ את הנפגעים מהמקום בשל הקושי בנגישות, מה שייקר בהרבה את סכום ההוצאות של החילוץ.
  • בניגוד לאטרקציות בארץ הכוללות במחיר שמשלמים גם את הביטוח על הפעילות, בחו"ל לא תמיד הביטוח כלול במחיר האטרקציה כך שמטיילים רבים נותרים ללא כיסוי. בנוסף, גם אם המחיר של טיול הג'יפים כן כולל ביטוח טיולי ג'יפים, ייתכן והוא אינו מכסה באמת את כל מה שתצטרכו בעת פציעה ולא יהיה ניתן לסמוך על המפעילים שידאגו לאינטרסים הבריאותיים שלכם ללא פשרות.
  • חלק מהאדרנלין הכלול בטיולי ג'יפים הוא המעבר באזורים מאתגרים לנהיגה ומשופעים. תפעול לא נכון או לא מספיק מיומן של הג'יפ עלול להוביל לתאונות.
  • כדי להגיע למקומות יפים כמו אלו שרואים בטיולי ג'יפים בחו"ל, צריך לרוב לנסוע רחוק. כך שגם המרחק שהפינוי יצטרך לעבור במקרה חירום הוא רחוק ויעלה הרבה יותר מהסכום שתתארו לעצמכם.
  • תאונת ג'יפים היא תאונה מורכבת לאיתור וחילוץ שלא כמו תאונת דרכים רגילה.

בבואכם לסגור ביטוח טיולי ג'יפים לחו"ל חשוב שתתייחסו למאפייני הטיול שלכם – כמו האזור שבו אתם עתידים לנסוע והציוד בו אתם עתידים להשתמש, וכן במאפיינים של המבוטחים כמו גיל, מצב רפואי, מגבלות קיימות וכדומה.

אל תתנו לאהבה שלכם לטבע ולחופש לתעתע בכם – רכישת פוליסת ביטוח טיולי ג'יפים היא ההוצאה הכי חשובה של הטיול שלכם, כי אמנם אין מחיר לחופש אבל יש מחיר להשלכות שלו, והוא גובה יותר משחשבתם.

לסיום, אסור לשכוח כי ביטוח לטיולי ג'יפים הוא רק הרחבה של ביטוח הנסיעות הרגיל שאותו יש לבצע בכל נסיעה שהיא בלי קשר למדינת היעד, משך זמן השהייה או התוכניות. ביטוח נסיעות לחו"ל יקיף את כל הסכנות הכרוכות במעבר בין מדינות ואילו ביטוח טיולי ג'יפים יבטח אתכם מול הסכנות שבפעילות האקסטרים הזו.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שגרת טיפוח – במה זה תורם?

בדור הנוכחי שגרת טיפוח היא כבר מזמן דבר שכיח שכולם מכירים ומודעים אליו. עד לא מזמן אנשים היו מתביישים להגיד