מרקיזה

יתרונות המרקיזה

כשאתם מחפשים פתרונות הצללה שיועילו לכם למשך כל ימות השנה ובכללן ימי חורף קרים וגשומים במיוחד וימי קיץ בהם השמש קופחת וחם מאוד, הסוכך שיהיה מתאים לכך ויהווה לכם פתרון מדויק וטוב ביותר במצבים אלו הוא סוכך מרקיזה.

סוכך מרקיזה שומר על איכותו ומראהו גם אחרי שנים רבות והוא לא מצריך התעסקות יום יומית כדי לשמר זאת. 

המרקיזה מוצעת למכירה שני סוגי בד/ פלסטיק עיקריים שמתלבשים מעל זרועות עשויים מאלומיניום המותקן על גבי הקיר.

התקנה של מרקיזה

מרקיזה תותקן בדרך כלל במרפסות ולעיתים בפתח של חנויות ומקומות נוספים.

בכדי שתוכלו לשמור ולהחזיק נכון את המרקיזה אצלכם למשך שנים רבות, החשיבות של ביצוע ההתקנה של המרקיזה בצורה מקצועית היא גבוהה וחשוב לברר זאת לפני קניה של מרקיזה.

בגלל ריבוי החנויות שמציעות מרקיזה למכירה וריבוי סוגי המרקיזה המוצעות למכירה בכל חנות כזו תוכלו למצוא מרקיזה במחירים זולים יחסית ובאיכות טובה.

חשוב לקנות ממקם שייתן לכם אחריות של כמה שנים על המרקיזה ועל ההתקנה שלה וככה תוכלו לדעת בוודאות שהמרקיזה שקניתם אכן טובה ואיכותית.

דברים שחשוב לדעת על מרקיזה

ראשית, עלות המרקיזה תחושב לפי מ״ר של המרקיזה עצמה הדרושה לכם בתוספת חישוב ההתקנה של המרקיזה בביתכם. 

 דבר נוסך שכדאי לדעת על מרקיזה זה שניתן להזמין אותה כאשר דרך התפעול שלה נעשה באופן ידני אבל היא גם יכולה לבוא ולפעול באופן חשמלי (או משולב)  כאשר הפתרון החשמלי הוא קל מאוד לתפעול ואפילו יכול להתחבר לבית חכם במקרה הצורך, אבל צריך לזכור שעלות של מרקיזה חשמלית לרוב תהיה הרבה יותר גבוהה מעלות של מרקיזה הפועלת באופן ידני. 

ובכל מקרה, כאשר הגודל הדרוש למרקיזה הוא יחסית גדול לא יהיה ניתן להפעיל אותה רק באופן ידני משום שזה קשה מאוד לביצוע ולכן במצב כזה יומלץ לכם על מרקיזה הפועלת באופן חשמלי בלבד.

המרקיזה יכולה להיות פתוחה או סגורה לפי הצורך והרצון שלכם (ניתן כמובן לפתוח ולסגור אותה בצורה חלקית בלבד לפי רצונכם) אולם יש מצבים מסוימים של מזג אוויר שמומלץ לה להישאר סגורה וכדאי לבדוק זאת לעומת במידה ואתם רוכשים מרקיזה.

היכנסו לאתר שלנו https://oded-garber.co.il לבניית פרגולות

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים