קרדיט תמונה: canva

מנעול חובק לדלת זכוכית – איך הוא יכול לשרת אותנו?

כשאנחנו מתקינים דלת בבית מגורים או בעסק, באופן טבעי המטרה שלנו היא למנוע מאנשים זרים או מגורמים מסוימים להיכנס כשהדלת סגורה ונעולה. אם מדובר על דלת חיצונית, המטרה היא למנוע מזרים להיכנס אל תוך המבנה, וכשמדובר על דלת פנימית, המטרה היא למנוע מבני משפחה או עובדים להיכנס לחדר כשהדלת סגורה.

אחת הדרכים שלנו להבטיח שאף גורם לא מורשה לא ייכנס אל המבנה במקרה של דלת חיצונית, היא באמצעות מנעול (זה נכון גם לגבי דלתות פנימיות, אך זה פחות שכיח במקרים כאלה). אנחנו נרצה להתקין מנעול שיאפשר לנו לנעול את הדלת ויקשה על גורמים חיצוניים להיכנס פנימה, אם אין ברשותם מפתח שמאפשר זאת.

עלינו לבחור מנעול מתאים לדלת, על פי המבנה והסגנון שלה וכן על פי הצרכים שלנו, כך שהוא יקשה על גורמים חיצוניים להיכנס בדלת ויאפשר לנו להרגיש בטוחים. לכן, כשאנחנו בוחרים להתקין דלת זכוכית במבנה, מגורים או עסק, אחת האופציות הטובות ביותר מבחינתנו היא התקנה של מנעול חובק לדלת זכוכית.

 

מה זה מנעול חובק ומה היתרונות שלו?

מנעול חובק לדלת זכוכית ובכלל, זה מנעול ייחודי המורכב משני חלקים, אחד נמצא על הדלת, והשני על המשקוף או הקיר, ולמעשה המנעול נסגר בחיבור של שני החלקים (זה כמו חיבוק, ולכן זה נקרא מנעול חובק). בשביל לפתוח את המנעול, יש להכניס מפתח אל החור שלו וכך אפשר להזיז את הסוגריים שנמצאים בתוכו ויוצרים את החיבור בין שני החלקים שתיארנו.

יתרון בולט של מנעול חובק לדלת זכוכית, זו היכולת להתקין אותו מבלי לגרום נזק לדלת. אנחנו מחברים את החלקים בצורה פשוטה למקום בו אנחנו רוצים שהם ימוקמו, הם חייבים לעמוד זה מול זה באופן מקביל וישר, על מנת שיהיה ניתן לחבר ביניהם בצורה נכונה.

 

מי יכול לעשות לנו את זה וכיצד בוחרים איש מקצוע בצורה נכונה?

בשביל להתקין מנעול חובק לדלת זכוכית או בשביל לתקן בעיה במנעול קיים, עלינו להזמין בעל מקצוע שמתמחה בדלתות זכוכית בכלל ובפרט במנעולים הקשורים אליהן. אנחנו צריכים לוודא שיש לו את הידע והניסיון בתחום, וכמובן אנחנו צריכים לוודא שהוא מחזיק ברשותו מנעולים מסוג זה ויכול להתקין לנו אותם בצורה פשוטה.

אנחנו נבחר איש מקצוע שיכול לספק לנו שירות כמה שיותר מהר, זאת על מנת שלא נמצא את עצמנו עם דלת ללא מנעול. בפרט זה נכון, אם עברנו ניסיון פריצה, מוצלח או כושל. חשוב מאוד לוודא שהמנעול מותקן בצורה בטוחה ונוחה לשימוש, כמובן צריך לוודא שמדובר במנעול חדש, איכותי ומקצועי, בשביל שהוא יוכל לשרת אותנו זמן רב ולא נצטרך לבצע שינוי או להזמין בעל מקצוע לבצע בו תיקונים או החלפה של רכיבים.

 

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אקורדים לשיר ניצוצות

אקורדים הם אבני הבניין של שיר. הם התווים שמתנגנים בגיטרה ובכלי נגינה אחרים. ניתן להשתמש באקורדים ליצירת מנגינות, הרמוניות, קונטרפונקטים

ארנק לגבר

ארנק לגברים הוא פריט פופולרי שקיים כבר מאות שנים. זה כל כך פופולרי, למעשה, שזה הפך לטרנד בשלב מסוים. ארנק

אכילה רגשית מה הסיבה?

אחת מהפרעות האכילה היא אכילה רגשית. מדובר בהפרעה אשר גורמת לסובלים ממנה לפנות לאוכל לא בשביל לשבוע או להזין את