קרדיט : עדי אבלס

יחידת שלדג חושפת : ככה תצליחו להפוך ללוחם בשורותינו.

בוגר אדרנלין כושר קרבי  – לוחם קבע בשלדג
הגעתי לאדרנלין כדי להתקבל ליחידת עלית ומנגד זכיתי להכיר את השיטה להצליח בכל דבר בחיי, דרך התנהלות, מעין קוו מנחה ומנתב דרך אשר ליווה אותי בכל צומת דרכים בה נפגשתי בחיי מאז, מהמסלול בו בחרתי לצעוד ועד לפסגה אותה ביקשתי לכבוש והלא.

קווי השקפה : הנצחון דורש הכנה מוקדמת
משפט הדגל אשר מוביל את הליך ההכשרה המוביל בישראל להכנה לשירות פורץ גבולות ביחידות העלית הצהליות וזה אשר מבטיח היום את אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל ועמידה ברף חסר תקדים אותו אנו שוברים בכל מועד גיוס.

הכנה מוקדמת מהי ?!

לא בכל הכנה עסיקנן, אלא בכזו אשר מתאפיינת במספר קריטריונים, כאשר בשניים מהם נעסוק היום

א. נסיון – עבודה מדוייקת וקפדנית אשר מקנה למועמדינו נסיון מבחינת " אין חכם כבעל הנסיון " ובשלושה מישורים, שכל, גוף וזכרון שריר; אשר משלימים יחד את התמונה הגדולה ויוצרים גוף בעל שיתגבר על כל מתאר ומתווה דרך, להתמודד למול כל עומס אשר "יפילו" עליו ולבצע לצידם יחצה את קו הסיום בדורסניות וללא עוררין.

ב. עקביות – עבודה בסרגל מאמצים מבוקר כאשר מילת המפתח להצלחתו הנה "התמדה" בלתי רגילה, שמירה על מגמת עליה והפעלת עומסים מדודים עד ליצירת שלם אשר מסוגל להתמודד עם מעטפת הכשרה של שמונה אימונים שבועיים, סימולציות, סדנאות וסדרות קצה, תוך הימנעות מפציעות ושמירה על גוף בריא, עד לכדי שכל תוכן פיזי או מנטלי שיגיעו לאחר מכן יהפוך מינורים ולא יותר.

כאשר אלו לא יותר מקצה המזלג, אך את המסר המתבקש – הצלחנו להעביר בבהירות !

הפכו רצון למציאות

אם אתם מבקשים לקחת חלק בקורס ההכנה המקצועי בישראל והבלעדי להכנה ליחידות החוד הצהליות.
קורס מבודל ויוצא דופן עי תוצאותיו הבלתי מושגות, המתבטאות באופן הבא :

• מספר המועמדים הרב ביותר שהעפילו לגיבושי מטכל ושייטת ממועדי יום הסיירות הצהליים
• מסות בלתי נתפסות של מועמדים שהעפילו על הגיבושים הצהליים והתגייסו למערך יחידות העלית
• אחוזים הצלחה בלתי מבוטלים של לוחמי עלית אשר סיימו מסלול בהצלחה

לחצו על הביטוי "כושר קרבי" הכנסו לאתרינו, הזינו פרטים, ותזכו לאימון נסיון ללא עלות

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אופניים

המדריך השלם איך לבחור מנשא מתקפל לאופניים מבית PROUSER שמתאים לך

חובבי רכיבה על אופניים יודעים כי חדוות הרכיבה אינה מוגבלת לשבילים המקומיים או לנופים עירוניים. הפיתוי האמיתי טמון ביכולת לחקור שטחים חדשים ולצאת להרפתקאות אופניים מעבר לשבילים המוכרים. אבל האתגר מתעורר לעתים קרובות בצורה של תחבורה – איך להביא את האופניים האהובים שלך למסע ללא טרחה? היכנסו למנשא האופניים המתקפל: פלא של נוחות לרוכב האופניים המשוטט. עם זאת, עם אפשרויות רבות בשוק, בחירת הנכון יכול להיות מרתיע כמו טיפוס תלול בעלייה.

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית ב-2024: כל מה שחשוב לדעת

התחדשות עירונית היא תהליך של שינוי ושדרוג של שכונות עירוניות ותיקות. התהליך כולל בדרך כלל פינוי של בניינים ישנים ובנייה של בניינים חדשים, לצד שדרוג של תשתיות ושירותי ציבור.התחדשות עירונית היא נושא חשוב ביותר בישראל, שכן היא יכולה לתרום רבות לשיפור איכות החיים של התושבים, להגדלת היצע הדיור ולהתחדשות עירונית.

מתוסכל

בחינת השפעת הסביבה החינוכית על בריאות מינית בירושלים: בחינת בעיות אימפוטנציה וזקפה

השפעת הסביבה החינוכית על הבריאות המינית בירושלים היא נושא בעל חשיבות רבה. מאמר זה נועד להעמיק בהשפעה של גורמים חינוכיים שונים על שכיחות בעיות האימפוטנציה והזקפה בעיר. על ידי בחינת תפקידו של החינוך בעיצוב תוצאות בריאות מיניות, נוכל לקבל תובנות חשובות לגבי התערבויות ואסטרטגיות פוטנציאליות לשיפור הרווחה הכוללת של אנשים בירושלים.

כלב גזעי

רקע על כל היסטורית גזעי הכלבים

גלה את העולם המרתק של גזעי כלבים שונים. מבחירות פופולריות ועד אבני חן נסתרות, חקור את המאפיינים הייחודיים שהופכים כל גזע למיוחד. קבל תובנות, טיפים ועצות מומחים לגבי בחירת בן לוויה המושלם לאורח החיים שלך.