קרדיט תמונה: freepik

חידוש ויזה – האם חובה להגיע לשגרירות פעם נוספת?

בעבר אם הייתם מעוניינים לחדש את הויזה לארה"ב היה עליכם להגיע לשגרירות פעם נוספת. את אותו תהליך מפרך שעשיתם עם הוצאת הויזה היה עליכם לעשות פעם אחת נוספת. כיום ישנה אפשרות לבצע חידוש ויזה גם בלי להגיע לשגרירות ארה"ב שוב פעם. זה אולי נשמע לכם כמו אופציה שמיועדת רק ליחידי סגולה, אך גם אתם יכולים להנות ממנה. כל מי שכבר הוציא פעם אחת ויזה לארה"ב אינו נדרש להגיע שוב על מנת לחדש אותה. ניתן למלא את הבקשה דרך האתר של השגרירות ולחסוך המתנה מרובה וכאבי ראש. בוא ללמוד כיצד גם אתם תוכלו לחדש את הויזה לארה"ב לקראת הביקור הקרוב שלכם במדינה.

 

למה לחדש את הויזה? הפטור מתקרב!

צר לנו להיות אלה שמשביתים את השמחה, אך אל תבנו בזמן הקרוב על פטור מויזה לארה"ב. זה נכון שישנם דיבורים בנושא בין המדינות, אך העניינים רחוקים מאוד מלהיות פתורים. הממשל בארה"ב עומד על דרישות מרחיקות לכת שישראל אינה מוכנה לקבל אותן. בו בזמן ישנו צורך להעביר חקיקה ייעודית שתאפשר את קבלת הדרישות האמריקאיות. חידוש ויזה הוא הכרחי לכל מי שמעוניין לבקר בקרוב במדינה. יהיה עליכם לדאוג כי אתם משיגים את כל האישורים לפני שתעלו על המטוס. מי שינחת במדינה ללא ויזה בתוקף ימצא את עצמו חוזר על עקבותיו מבלי להיכנס לארה"ב. שירותי ההגירה בארה"ב מגלים אפס סובלנות למקרים מהסוג הזה. 

 

איך מבצעים חידוש ויזה במהירות?

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבצע חידוש ויזה זה להיכנס לאתר השגרירות. שם יהיה עליכם למלא שאלון ייעודי באנגלית שמטרתו לקצר את ההליך ולאפשר חידוש מהיר של הויזה. רק במקרים חריגים לאחר מילוי השאלון יהיה עליכם לגשת לשגרירות עצמה. כל עוד אין שינוי חריג במציאות חייכם, האישור יתקבל על המקום ותקבלו אליכם את הויזה המעודכנת. גם כאן המומחים של שגרירות אונליין ישמחו לסייע לכם על מנת לקצר את ההליך. חידוש של הויזה לארה"ב מעולם לא היה פשוט יותר, בלי שתאלצו לקחת סיכונים.

 

למה לבצע חידוש ויזה עם ד"ר ויזה?

כל התחזיות מעידות על כך שיש עוד כמה שנים טובות עד שישראלים יוכלו להיכנס לארה"ב ללא ויזה. המציאות מלמדת אותנו כי מי שיש לו ויזה יאלץ לחדש אותה לפחות פעם אחת. תזכרו כי בכל יום נתון הסיכומים שהגיעו אליהם בעניין הזה יכולים להיעלם כלא היו. הכינו את עצמכם למצב בו תוכלו להמשיך להיכנס ולצאת מארה"ב בחופשיות מוחלטת. חידוש ויזה עושים עם ד"ר ויזה כי כך תורידו מעצמכם את הנטל הכבד. הצוות המיומן ידאג לחדש את הויזה שלכם ולמנוע מכם התעסקות עם בירוקרטיה מעייפת. את מילוי הטופס עושים בצורה כזאת שלא תעכבו את קבלת הויזה המחודשת.    

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שגרת טיפוח – במה זה תורם?

בדור הנוכחי שגרת טיפוח היא כבר מזמן דבר שכיח שכולם מכירים ומודעים אליו. עד לא מזמן אנשים היו מתביישים להגיד