קרדיט תמונה: freepik

הלוואות לכל מטרה – גם לעסק לטיול מודרך בירושלים

אם יוצא לך לטייל הרבה באזור ירושלים ותמיד סקרן אותך לעבוד בתחום ההדרכה – פתיחת עסק בתחום יכולה להוביל להכנסה נאה שלצידה גם הנאה מרובה מעולם הטיולים. כיום כל אחד יכול לפתוח עסק של הדרכת טיולים ולהתחיל ליהנות מאחת העבודות הכי מיוחדות בעולם, בעיר הכי מיוחדת בעולם. אז איך עושים זאת עם הלוואה לכל מטרה ומה בדיוק אנחנו צריכים כדי לפתוח את העסק? הכנו לכם מדריך למדריך הטיולים המתחיל. 

העיר שכולם עולים אליה לרגל

ירושלים היא העיר המיוחדת בעולם. זו לא רק האווירה בה, אלא גם מרקמי האוכלוסייה, העוצמה שלה, היכולת לראות בה את העולם העתיק והקסם שיש במארג האנשים שחיים בה. זו עיר של טיולים וסיורים, עיר של אוכל ותפילה, עיר של רגעי קסם וייחוד ושווקים שאין דומים להם בעולם כולו. לא בכדי ירושלים היא אחת הערים עם הכי הרבה תיירים בעולם, עיר כזו שאנשים מכל דת מסמנים לעצמם כמטרה לטיול ביום מן הימים. 

ללמוד הדרכת טיולים 

כדי להיות מדריכי טיולים יש ללמוד את התחום, ולא מדובר על תחום מסובך ללמידה. די בקורס אחד כדי לקבל הסמכה, ולעיתים קרובות אחרי כמה חודשים כבר ניתן לצאת לדרך ולהתחיל להדריך. הלימודים כוללים בתוכם את התורה השלמה מאחורי ההדרכה, ואת הניואנסים הקטנים שהופכים את ההדרכה הספציפית של כל מדריך ומדריכה לייחודיים רק להם. הם ילמדו את המדריכים לעתיד כיצד לספר את הסיפורים באופן שנון, כיצד להוסיף להם את הטיבול המיוחד רק להם, כיצד לקרוא את הקהל שלהם ולהתאים להם במהירות את התכנים ואפילו היכן מומלץ ללכת לאכול. 

פתיחת עסק עם הלוואה לעסקים קטנים 

מדריכי טיולים עובדים באופן עצמאי, ומשכך רובם הם עצמאיים. פתיחת העסק העצמאי אינה כרוכה בהוצאות כלל, יש לגשת למע"מ כדי לפתוח תיק, לאחר מכן למס הכנסה ולביטוח הלאומי ואז ניתן לרכוש פנקס קבלות או להוריד אפליקציה להנפקת חשבוניות וקבלות דיגיטליות. נשאלת השאלה מדוע יש צורך בקבלת הלוואות לעסקים קטנים כדי לצאת לדרך? בעיקר עבור הוצאות פרסום והוצאות ראשוניות של מיתוג. עסק שלא יכול לשווק את עצמו הוא עסק לא קיים. רצוי לבחון אפשרות של קידום בגוגל, קידום ברשתות החברתיות, יצירת סרטונים והפצתם, יצירת מודעות ויצירת שיתופי פעולה עם גורמים שונים, כגון סוכני נסיעות. את ההלוואה ניתן לקבל מהבנק או במסגרת הלוואות חוץ בנקאיות, למשל מחברות האשראי או חברות הפיננסים השונות. 

ליהנות מטיולים ולהרוויח כסף

מי שיעבור את המסלול של לימודי ההדרכה ופתיחת העסק ימצא הנאה רבה בתעסוקה בתחום שהוא כולו אנשים וטיולים. רבים מהעוסקים בתחום מעידים שהעבודה מספקת להם הנאה רבה, הרבה מעבר לתגמול הכספי עבורה. הם מלמדים ולומדים, מכירים אנשים מכל העולם ומכל הארץ, הם חווים חוויות משותפות ומכירים בעלי מקצוע רבים. הם טועמים, מריחים ונושמים את העיר הכי מיוחדת בעולם והופכים את התעסוקה הנוספת שלהם לחלק בלתי נפרד מתחביביהם. 

לסיכום, מי שמבקש להקים עסק קטן של הדרכת טיולים בירושלים יכול לעשות זאת בהצלחה באמצעות הלוואה קטנה ומהירה, ואז ליהנות במשך שנים רבות מפרנסה נאה ומהנה. 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שגרת טיפוח – במה זה תורם?

בדור הנוכחי שגרת טיפוח היא כבר מזמן דבר שכיח שכולם מכירים ומודעים אליו. עד לא מזמן אנשים היו מתביישים להגיד