freepik

החידושים האחרונים באתר האינטרנט של דואר ישראל

הסברה הרווחת בישראל בכל מה שנוגע להתנהלות מול משרדי הממשלה היא שהם מתנהלים בצורה מיושנת, מסורבלת ואיטית מאד. גם אחרי שרשת האינטרנט כבר נכנסה לחיים היומיומיים – עדיין לא היה מיידי המעבר של גופים רשמיים לעבוד איתה ובכך לקצר תהליכים ולהפוך את העבודה מולם לחיובית וטובה יותר. כעת בראייה לאחור אפשר בהחלט לראות את דואר ישראל למשל ואת ההתייעלות המשמעותית שחלה באופן העבודה של גוף זה. עם הזמן יש יותר ויותר חבילות שמגיעות בדואר בזכות הזמנות מקוונות שמבצעים אינספור אזרחים ומכאן שההתייעלות הייתה חייבת להתבצע גם למען האזרחים מקבלי השירותים וגם על מנת שסניפי הדואר השונים לא יקרסו תחת העומס הרב של לקוחות שמגיעים לבצע פעולות, לקבל שירותים או לשלוח ולאסוף חבילות.

 

איך עובד היום דואר ישראל?

הנחת היסוד לא רק בדואר ישראל אלא בהרבה מאד ממשרדי הממשלה היא שלא מגיעים לקבל שירותים ללא קביעת תור מראש. ישנה מערכת ממשלתית לקביעת תורים ויש גם אתרים ספציפיים של הגופים עצמם, כמו זה שדואר ישראל שבו אפשר למצוא אפשרות של זימון תור לדואר בירושלים, למשל, כמו גם בכל סניף דואר אחר בכל רחבי הארץ. על פי בחירתו של אותו אזרח את השירות שהוא מבקש לקבל הוא יוכל לבחור את חלון הזמנים המתאים לו. ככל ומדובר בקביעת תור להגעה לסניף דואר זה או אחר בדרך כלל אפשר יהיה למצוא תוך פנוי תוך מספר ימים ולא מאוחר מזה. כאשר מגיעים אל סניף הדואר ביום והשעה שנקבעו – אפשר להיות בטוחים שההמתנה תהיה קצרה מאד ולא יהיה צורך לחכות הרבה זמן. כמובן שיש אוכלוסיות מיוחדות שיכולות להגיע ללא קביעת תור והן מתקבלות ללא שום בעיה וללא הרמות גבה מצד הצוות או קהל הממתינים.

 

החשיבות של התייעלות דרך העבודה של הגופים הממשלתיים

אין ספק שקביעת תור להגעה לסניפי הדואר הייתה מתבקשת מאד על מנת שאפשר יהיה להגיע ולקבל שירותים בצורה יותר נוחה ויעילה. אף אחד לא רוצה להמתין הרבה זמן בתור וגם לפקידי הסניף אין זה נוח או נעים לעבוד ללא הפסקה ולראות מעבר לדלפק את התור שלא נגמר. ברגע שמגיעים רק לאחר קביעת תור אין ספק שיש הרבה יותר נוחות ורוגע – הן ללקוחות הסניף והן לעובדים שיודעים בדיוק כמה אנשים אמורים להגיע לצורך קבלת כל שירות בכל פרק זמן נתון. עם הזמן צפוי להתוודע לעוד ועוד שירותים שלא רק דואר ישראל יציע ללקוחות אלא כל משרד ממשלתי אחר שמחפש את ההתייעלות ויודע בזכות רשת האינטרנט היא אפשרית וממש מחויבת המציאות. עם הזמן השירות לאזרחים הופך להיות טוב יותר וללא ספק חוזר האמון שהם נותנים בגופי המדינה.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כלב גזעי

רקע על כל היסטורית גזעי הכלבים

גלה את העולם המרתק של גזעי כלבים שונים. מבחירות פופולריות ועד אבני חן נסתרות, חקור את המאפיינים הייחודיים שהופכים כל גזע למיוחד. קבל תובנות, טיפים ועצות מומחים לגבי בחירת בן לוויה המושלם לאורח החיים שלך.

עורכי דין

מכתב יידוע לחשוד: הבנת זכויותיך באמצעות עורך דין פלילי

ההודעה על כך שאתה חשוד בתיק פלילי יכולה להיות חוויה מכריעה ומעיקה. עם זאת, חשוב להבין שיש לך זכויות מסוימות שיש להגן עליהן לאורך כל ההליך המשפטי. כעורך דין פלילי בחיפה, חובתי לוודא כי אתה מודע לזכויות אלו וכי הן מתקיימות. אחת הזכויות המשמעותיות ביותר היא זכות השימוע. איך תדע אם במקרה שלך חלה חובת יידוע וחלה זכות השימוע? מאוד פשוט. על התביעה לשלוח לכתובת הרשומה שלך במשרד הפנים מכתב יידוע לחשוד. 

תמונה של אתר השפים

טכניקות לקישוט עוגות

קישוט עוגות הוא שילוב של אומנות ומומחיות קולינרית. זוהי הממלכה שבה מעצבים חוצים את גבולות המרכיבים ומרוממים עוגות ליצירות מרהיבות ששובות את העיניים ומפתות את בלוטות הטעם. מלאכה מורכבת זו כוללת מגוון רחב של טכניקות שהופכות עוגות פשוטות ליצירות מופת אכילות, כל יצירה משתלבת בהרמוניה עם מהות החגיגה