WhatsApp-Image-2019-05-13-at-12.59.19-1024x768

כל מה שצריך לדעת על פעילויות בית הילד גילה

לא כל הילדים זוכים לאותה סביבה משפחתית ולא כל הילדים יכולים לגדול כמו שאר הילדים, אבל עם מוסדות טיפולים כדוגמת בית הילד גילה בירושלים, זאת יכולה אפילו להיות בשורה משמחת לילדים רבים. המדובר על פנימייה דתית מסורתית בה שוהים 80 ילדים ומתחנכים על בסיס קבוע במעין מסגרת קבוצתית משפחתית ייחודית מאוד, שעליה נספר לכם ממש כאן בשורות הבאות.

מה זה בית הילד?

ובכן, בית הילד גילה היא פנימייה טיפולית דתית מסורתית, המאכלסת 80 ילדים וילדות, נערים ונערות בגילאים שונים. הפנימייה מתנהלת על פי מודל של משפחתון, קרי מחולקת לקבוצות של עד 12 ילדים בכל קבוצה, כשכל קבוצה נהנית מהנחיה של זוג מטפלים נשואים, המספקים לילדים את הסביבה החינוכית, החום המשפחתי והתהליך הלימודי להם הם זקוקים בכל גיל לאורך התבגרותם. מסגרת זו עוטפת למעשה את ילדי הפנימייה לאורך כל שעות היממה בכל יום בשבוע, ומתפקדת ממש כמשפחה אחת גדולה. יחד עם זאת, בית הילד גילה אינו מסתפק רק באווירה המשפחתית שמעניקה לילדים מענה לחסך גדול מאוד שנוצר אצלם, אלא גם פועל באופן אקטיבי וממוקד לפיתוחם ושגשוגם של הילדים. למעשה, מאפשר בית הילד לאותם ילדים להפוך את החסך האדיר שהם חווים בחייהם, לכלי לצמיחה ובניית חיים עצמאיים עם אופק נרחב.

ראו גם: בית הילד בירושלים

מהם השירותים המוצעים בבית הילד?

בית הילד גילה מיועד לילדים שמכל סיבה שהיא אינם יכולים לגדול בסביבת משפחתם הביולוגית. יחד עם זאת, בית הילד מקפיד מאוד על שמירה על הקשר בין הילדים ובין משפחתם, שכן קשר זה מהווה נדבך חשוב בהתפתחות האישית של הילדים ללא כעסים, ללא חסכים ועם השלמה וקבלה מלאה של עולמם. כל קבוצה טיפולית נהנית מליווי צמוד של עובדת סוציאלית ופסיכולוגית וממעורבות של שלל מטפלים באומנות, מוסיקה, בעלי חיים, דרמה וכדומה. כמו כן, במסגרת השהות בפנימייה, נהנים הילדים מתכנית לימודים פרטית ממש, המאפשרת להם להשלים פערי ידע ולהשלים את תהליך הלימודים עד הגיעם לגיל 18, בנוסף לשלל תחומי העשרה בתחום הספורט, האומנות והעשייה בכלל.

בית הילד גילה, ממוקם כאמור בלב שכונת גילה, שכונת מגורים חמה בדרום העיר ירושלים עם נגישות גבוהה למגוון רחב של שירותים קהילתיים העומדים לרשות תלמידי הפנימייה, כמובן בפיקוח מלא ובליווי הצוות הטיפולי של בית הילד. לא כל ילד זקוק ללימודים בתנאי פנימייה ולא כל ילד זקוק לסביבה טיפולית שתאפשר לו למצות את הפוטנציאל האישי שלו גם בתנאי חיים לא קלים במיוחד, אבל כל ילד שהיה נחשף לאורח החיים של ילדי פנימיית בית הילד גילה, היה לבטח שמח להיות חלק מאורח החיים הזה, מההווי, מהחום ומהאווירה המשפחתית שמהווה מרכיב מפתח בכל תהליכי הטיפול והלימוד מהם נהנים תלמידי הפנימייה, על בסיס יום יומי ולאורך כל היום.

למידע מורחב על פנימיית בית הילד

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

TV

המדריך המלא למתקן טלוויזיה בירושלים

כאשר מחפשים מתקין טלויזיה אמין בירושלים, חשוב לבחור באיש מקצוע שיוכל לתת שירות ברמה גבוהה. מתקין טלוויזיה מקצועי יבטיח שהטלוויזיה שלך מותקנת בצורה מאובטחת ומחוברת כראוי לחוויית צפייה מיטבית.

טלוויזיה

שירות מבריק של תליית טלוויזיה בעיר ירושלים

בכל הנוגע לתליית טלוויזיה בירושלים אתם רוצים שירות אמין, יעיל ומקצועי. אל תחפש רחוק יותר מצוות הטכנאים המומחה שלנו שמתמחה בטלוויזיות לתלייה על הקיר בבתים ובעסקים ברחבי העיר. עם שנים של ניסיון ומחויבות לשביעות רצון הלקוחות, אנו מבטיחים תהליך התקנה חלק שירכיב את הטלוויזיה שלך בצורה מאובטחת תוך זמן קצר.

תריסים

תיקון תריסים בירושלים: איפה ומתי הכי נכון לעשות את זה?

בכל הנוגע לתיקון התריסים שלכם בירושלים, חיוני לבחור את המיקום המתאים לעבודה. בין אם תבחרו בשירות תיקונים מקצועי ובין אם תחליטו להתמודד עם המשימה בעצמכם, בחירת מקום מתאים היא חיונית לתוצאה מוצלחת. קחו בחשבון גורמים כמו תאורה, חלל ונגישות כאשר אתם קובעים היכן לתקן את התריסים שלכם.

טיפול NLP

איפה עושים טיפול NLP?

טיפול NLP (תכנות נוירו-לינגוויסטי) הוא גישה טיפולית חדשנית המשלבת עקרונות מתחומי הפסיכולוגיה, בלשנות ותכנות, במטרה לסייע לאנשים לחולל שינויים חיוביים בחייהם. מאז פיתוחו בשנות ה-70, NLP הפך לכלי פופולרי בקרב מטפלים ומאמנים, המשמש לטיפול במגוון רחב של קשיים ובעיות, כולל חרדות אצל ילדים והפרעות קשב וריכוז.

תריסים

המדריך לתיקון תריסים בירושלים: הכוננים המובילים והמומלצים

בכל הנוגע לתיקון התריסים שלכם בירושלים, חיוני לבחור ספק בעל מוניטין ואמין. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, מציאת השירות המתאים יכולה להיות מכריעה. עם זאת, ישנן כמה חברות מובילות הבולטות בעבודה האיכותית ובשירות הלקוחות המצוין שלהן.