איך נקבל המלצות על בעלי מקצוע בירושלים

בירושלים עיר הבירה, יש כל כך הרבה קסם, וכל כך הרבה אפשרויות. גם בעולם של בעלי המקצוע, תוכלו למצוא כמות אדירה של בעלי מקצוע מתחומים שונים, אבל למצוא בעל מקצוע מספיק מקצועי וטוב, זו עבודה שמצריכה מחקר קטן. בעל מקצוע שמקבל המלצות מלקוחות קודמים, הוא בעל מקצוע שעושה את עבודתו בצורה טובה, ולכן כדאי לכם לשכור את שירותיו. במאמר הבא נבין איפה מוצאים את ההמלצות, ואיזה סוג המלצות קיימות.

מה החשיבות בקבלת המלצה על בעלי מקצוע

כשיש כמות גדולה מאוד של בעלי מקצוע בירושלים, נורא קל ללכת לאיבוד וליפול על בעל מקצוע שהוא לא מקצועי ואמין מספיק. אבל, ברגע שנעזרים בהמלצות שהתקבלו מאנשים שונים, אתם בעצם מסננים לעצמכם את הכמות הגדולה ומצמצמים את האפשרויות רק לבעלי המקצוע שקיבלו מספיק המלצות חיוביות.

לקבלת המלצה על בעל מקצוע יש ערך רב, כי אנשים פרטיים בחרו להקדיש מזמנם ולכתוב המלצה על בעל המקצוע, כדי שאחרים גם יוכלו להנות משירותיו. לכן, חשוב שגם אם אתם נהנים משירותיו של בעל מקצוע מסויים, תעבירו את המידע הזה הלאה ותכתבו עליו המלצות.

קרדיט תמונה: canva

קבלת המלצה מאנשים קרובים

דרך טובה לקבל המלצות על בעלי מקצוע בירושלים היא על ידי אנשים קרובים אליכם שממליצים לכם על בעל מקצוע מסויים. כך למשל, אם אתם רוצים להזמין אמן חושים ליום הולדת בירושלים, תוכלו לפנות לחברים או למשפחה ולשאול אם הם מכירים וממליצים על אמן כזה.

כשאתם מקבלים המלצה מאנשים קרובים, אתם זוכים בהמלצה אובייקטיבית, ובנוסף אתם יכולים לשאול את הממליצים מדוע הם בחרו להמליץ דווקא על בעל המקצוע הזה. גם אם המעגל הראשון שלכם לא מכיר מישהו, תמיד תוכלו לבקש מהם לפנות אל חברים או משפחה שלהם ולשאול אם הם מכירים מישהו.

קבלת המלצות מאתרים יעודיים

ישנם אתרים יעודיים שאוספים נתונים על בעלי מקצוע בתחומים שונים בירושלים, ומדרגים אותם לפי חוות הדעת מלקוחותיהם הקודמים. אתרים אלו הם מצויינים כי הם כבר עשו עבורכם את מלאכת החיפוש שעלולה להיות מעט מעייפת, והם מרכזים לכם במקום אחד את כל בעלי המקצוע הכי מומלצים.

כך למשל, אם אתם מחפשים אינסטלטור מקצועי בירושלים, תוכל להיכנס לאתר של בעלי מקצוע מומלצים בירושלים, ותיחשף בפניכם רשימה ארוכה של כל מי שמומלץ, כמה כוכבי דירוג הוא קיבל, ומה תוכן ההמלצה. לאתרים אלו יש את האינטרס המלא להביא לכם מידע כמה שיותר מהימן, כדי שאתם תמשיכו לגלוש באתר שלהם.

קרדיט תמונה:canva

קבלת המלצות מאתרי האינדקס

אתר נוסף ומצויין הוא אתר אינדקס שמרכז את כל בעלי המקצוע מהתחומים השונים שיש בירושלים. האתר בנוי בצורה כזו שיש קטגוריות שונות לפי מקצועות שונים, כך שאם אתם מחפשים לוכד נחשים בירושלים, אתם גוללים את הדף מיד לקטגוריה הרצויה. לחלופין, תוכלו לחפש בשורת החיפוש את בעל המקצוע המיועד.

יתרה מכך, אתר האינדקס מכיל בתוכו מאמרים וטיפים ממומחים במקצועות שונים, כך שהוא הופך להיות מקור מידע אמין שמספק לכם הרבה מידע חשוב, מעבר לבעלי מקצוע מומלצים. בנוסף, האינדקס מדרג את בעלי המקצוע לפי המלצות שהם קיבלו מלקוחות.

קבלת המלצות מהרשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הן עוד פלטפורמה נהדרת לקבלת המלצות על בעלי מקצוע בירושלים. ברשת החברתית תוכלו למצוא עמודים שעוסקים בכל מה שקורה בירושלים, ובין היתר מפרסמים בעלי מקצוע מתחומים שונים כמו למשל קוסם ילדים בירושלים, צייר קריקטורות, חשמלאי מוסמך, גנן מקצועי וכן הלאה.

בנוסף, את הרשת החברתית אפשר לדמות לרעיון של קבלת המלצות מאנשים קרובים, כי בפייסבוק ובאינסטגרם יש לכם אנשים שאתם חברים שלהם או לפחות מכרים שלהם. לכן, אם תכתבו פוסט שאתם מחפשים בעל מקצוע מסויים, כנראה תקבלו תשובות ממישהו שמכיר מישהו שאתם צריכים.

קרדיט תמונה:canva

קבלת המלצות מלקוחות קודמים של בעל המקצוע

כשמצאתם כמה בעלי מקצוע מתחום מסויים, תוכלו להתקשר אליהם ולבקש מהם לדבר באופן ישיר עם לקוחות קודמים ששכרו את שירותיהם. כשאתם צריכים בעל מקצוע לעבודות גדולות כמו למשל פרוייקט בנייה או שיפוץ, יש לכם את הזכות המלאה לדבר עם לקוחות קודמים כדי להבין מה הם באמת חושבים על בעל המקצוע.

בעלי מקצוע שיודעים שהם עשו עבדו טובה, יתנו לכם לדבר בשמחה עם לקוחות קודמים, ואילו בעלי מקצוע שרמת אמינותם מפוקפקת – יחשבו פעמיים לפני שהם נותנים לכם אנשי קשר אחרים.

קרדיט תמונה:canva

סוגי המלצות

מעבר למקורות השונים בהם ניתן לקבל המלצות על בעלי מקצוע בירושלים, חשוב להבין לעומק את תוכן ההמלצה ואת סוג ההמלצה. לא כל המלצה היא בהכרח המלצה שמתאימה למה שאתם מחפשים. אז בואו נלמד על 2 סוגים עיקריים של המלצות:

  1. המלצה פרקטית – המלצה שמסבירה בדיוק רב מה סוג העבודה שבעל המקצוע עשה ולמה הוא עשה אותה טוב. זאת אומרת, אם אתם מחפשים חשמלאי שמגדיל את חיבורי החשמל, אז אתם צריכים לחפש המלצה שמדברת על סוג העבודה הספציפי הזה, ולא על חשמלאי שעושה דברים כלליים, כי יכול להיות שהוא בכלל לא יהיה רלוונטי לכם לסוג העבודה המבוקשת.
  2. המלצה שמספקת מידע – אתם צריכים לחפש את ההמלצות שנכתבו עם הכי הרבה פירוט. ככל שההמלצה מפרטת יותר על המקצועיות של בעל המקצוע, על השירותיות, על היסודיות ועל המחירים שהוא נותן, אתם תוכלו יותר לסמוך עליה. אם ההמלצה שנכתבת היא קצרה מידי, כמו למשל "חשמלאי מקסים וטוב", זו לא המלצה שבאמת מסבירה לכם למה כדאי לכם לשכור דווקא את שירותיו של החשמלאי הזה.

לסיכום

קבלת המלצות היא דבר חשוב, בטח בעיר גדולה כמו ירושלים שיש בה היצע גדול של בעלי מקצוע. את ההמלצות אפשר למצוא ברשתות החברתיות, מפה לאוזן, באתרים יעודיים, באתרי אינדקס ומלקוחות קודמים של בעל המקצוע.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שגרת טיפוח – במה זה תורם?

בדור הנוכחי שגרת טיפוח היא כבר מזמן דבר שכיח שכולם מכירים ומודעים אליו. עד לא מזמן אנשים היו מתביישים להגיד