קרדיט תמונה: freepik

איך לנהל את הקמפיין שלכם בגוגל באמצעות Google Ads Editor?

החלטתם להרים לאוויר קמפיין בגוגל שאמור לתת לכם רוח גבית? על מנת שהקמפיין ישיג את מטרותיו יהיה עליכם לדעת איך לנהל אותו כמו שצריך. ניהול אפקטיבי של הקמפיין מתחילתו ועד סופו יאפשר לכם להפוך את החלום למציאות. בו בזמן אם תחכו שהקמפיין יספק את הסחורה מבלי לנהל אותו זה עשוי להסתיים בכישלון צורם. עם Google Ads Editor תוכלו להפוך את הקמפיין שלכם למרשים פי כמה. הינה מה שאתם צריכים לדעת על ניהול הקמפיין שלכם בגוגל עם הכלי הספציפי הזה.

 

עריכה פשוטה של כל קמפיין

הרמתם לאוויר קמפיין מסוים אך החלטתם לערוך אותו? באמצעות Google Ads Editor תוכלו לעשות את זה בצורה פשוטה ונוחה. תוכלו לשנות במהירות את החלקים הבעייתיים, כך שהקמפיין ימשיך להיות באוויר. כל שינוי ארוך ומייגע עשוי להיות כזה שיפגע באפקטיביות של הקמפיין כולו. לא תרצו למצוא את עצמכם מפספסים את הקמפיין בגלל שערכתם אותו זמן רב. העריכה יכולה להיות עריכה נקודתית או עריכה כוללת של רוב הפרטים שבקמפיין. 

 

בדיקת השינויים לפני השליחה

עשיתם כמה שינויים שאמורים להביא את התוצאה הרצויה? מוטב כי תבדקו אותם כמו שצריך לפני שתעלו אותם שוב לאוויר. הרי קמפיין שעובר כמות גדולה של שינויים עשוי להיות פחות אפקטיבי. זה לא אומר שאינכם יכולים לשנות, אך תשתדלו לעשות זאת באופן ממוקד. כיצד Google Ads Editor עוזר לכם בנושא הזה? הוא יאפשר לכם לבחון היטב את השינויים, וגם לשלוח אותם ישירות לאנשים אחרים טרם אישורם. כך תוכלו להיות בטוחים כי אחרי שתאשרו את השינויים ההצלחה תהיה ברת השגה. 

 

הצגת נתונים סטטיסטיים בזמן אמת

חובה עליכם להיות תמיד עם האצבע על הדופק בכל מה שנוגע לקמפיינים שנמצאים באוויר. הבעיה העיקרית היא שאתם חושבים שהקמפיין מצליח, אך המציאות יכולה להיות שונה לחלוטין. ניהול קמפיינים בגוגל מחייב אתכם להיות בבקרה מתמדת אפילו אם אתם עסוקים עד מעל הראש. Google Ads Editor מראה לכם את הנתונים הסטטיסטיים של הקמפיין בזמן אמת ללא כל מאמץ. זוהי הדרך הבטוחה ללמוד עד כמה הקמפיין מספק את הסחורה שאותה הוא נדרש לספק מבחינתכם.

 

קל להתאים את הקמפיין אליכם!

באמצעות Google Ads Editor תוכלו לערוך כל שינוי שעולה לכם לראש לקמפיין שכבר נמצא באוויר. זה שיש לכם את הכוח לשנות בקלות את הקמפיין יאפשר לכם להוציא ממנו את המירב. זוהי לא בושה להודות בטעות, החוכמה תהיה לבצע את השינויים בדיוק בטיימינג המתאים. הרי לא תרצו לשלם על שרת וירטואלי ועל הקמת אתר שלם מבלי לדעת שתכסו את ההוצאות. זה יקרה רק בשלב שבו הקמפיינים שהרמתם לאוויר יעשו את העבודה הנדרשת. עבודה שתאפשר להפוך את הפרסום הממומן לכזה שעושה ניסים ונפלאות.   

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שגרת טיפוח – במה זה תורם?

בדור הנוכחי שגרת טיפוח היא כבר מזמן דבר שכיח שכולם מכירים ומודעים אליו. עד לא מזמן אנשים היו מתביישים להגיד