קרדיט תמונה: freepik

איך למצוא משרה דרך חברת השמה?

עולם התעסוקה הולך ומשנה את פניו. הוא הפך לנגיש יותר ומתקדם בעקבות הקדמה הטכנולוגית. אין כיום מגבלות של מיקום פיזי של הארגון והמועמד לפחות בשלבי הריאיון כפי שהיה בעבר שהריאיון התקיים פנים אל פנים בהכרח.  כיום, כדי לחפש עבודה נעיין בלוחות דרושים באינטרנט, נחפש בפייסבוק ונמשיך גם בלינקדין ,כמובן שניתן למצוא הצעות גם באמצעות השיטות הישנות כדוגמת חבר מביא חבר,פורטלי עבודה ועוד. תחום נוסף שהתפתח מאוד ועשוי בהחלט לעניין אתכם אם אתם מחפשים עבודה הוא עולם חברות ההשמה. חברות רבות מגייסות עובדים בעזרת חברות השמה. אז איך נמצא משרה דרך חברת השמה ומה יגרום דווקא לנו להיבחר על פני כל מועמד אחר? השיטות, הטיפים וכל המידע הרלוונטי עבורכם – כאן בפוסט.

מאחורי הקלעים של תהליכי גיוס עובדים

עולם התעשייה, ההייטק, האבטחה והדיגיטל הוא עולם מתפתח ודינאמי הנדרש לגיוס עובדים רבים לעבודה על מנת לאייש את כל המשרות למטרות ניהול יעיל ותקין של החברה ברמה העסקית.

גיוס כוח אדם מתאים לצורך איוש משרות שונות החל ממשרות זוטרות ועד למשרות מפתח, דורש בחינה מדוקדקת של המועמדים ובדיקת התאמתם לתפקיד. לצורך כך משתמשות החברות בפרסומים בפייסבוק ופרסומים ממוקדים בלינקדאין ועוד . תפקיד חברת ההשמה הוא לסנן את קורות החיים המגיעים אליה ולשלוף בפינצטה את המועמדים המתאימים או להציע מועמדים מהמאגר הפרטי שלה.

היתרון בפניה אל חברת השמה למציאת משרה

חברות ההשמה מכירות היטב את שני צידי המטבע: דרישות העבודה המדויקות של החברה, מידת הדחיפות בה הן זקוקות לגיוס איש צוות נוסף, יכולות השכר ותנאי העבודה, ומנגד הם מכירות מקרוב את המועמד על רצונותיו, כישוריו ודרישותיו.

ההיכרות הדו צדדית הזו מסייעת לחברת ההשמה לשדך בין משרה אופטימלית למועמד המתאים ולמעשה להשיג תוצאה של WIN-WIN.

חיפוש עבודה דרך חברת השמה מאפשר לכם להכיר את המערכת מבפנים טוב יותר- לשמוע רקע ומידע על שיטות העבודה, דרישות התפקיד ואופי ההנהלה ,מה שיאפשר לכם לגשת מוכנים יותר לראיונות ולהגיע לראיון בצורה ממוטבת.

כך תוודאו שקורות החיים שלכם לא נגרסים מיידית

מצאתם מודעת דרושים בירושלים, ערכתם קורות חיים באופן מושקע ושלחתם אותם לחברה ספציפית או לכמה חברות הנמצאות בתהליך גיוס עובדים. מה מומלץ לעשות על מנת שקורות החיים שלכם יבלטו ויעברו בסריקה ראשונית של החומר? ובכן, חשוב מאוד להטמיע בקורות החיים שלכם מילות מפתח בהלימה לדרישות התפקיד כך הסינון הראשוני יקלוט אתכם כרלוונטיים ותוכלו לעבור לשלב הראיונות כדי להוכיח את התאמתכם למקצוע.

חיפוש עבודה עם גלשן שווקים

חברת ההשמה גלשן שווקים מספקת שירותי משאבי אנוש מגוונים, סינון מועמדים והשמה במבחר תחומים: מכירות ושיווק, אדמיניסטרציה, בנקאות, מלונאות ועוד , במשרות מלאות וחלקיות. מועמדי חברת גלשן שווקים נהנים מליווי אישי מקצועי לאורך כל התהליך כולל ראיון ממוקד לבחינת יכולות הבעה, אמינות, עמידה בזמנים וזיהוי התכונות המתאימות לתפקיד.

מחפשים עבודה? פנו לגלשן שווקים למציאת המשרה המדויקת עבורכם במקצועיות והתאמה מקסימלית לדרישותיכם האישיות.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שגרת טיפוח – במה זה תורם?

בדור הנוכחי שגרת טיפוח היא כבר מזמן דבר שכיח שכולם מכירים ומודעים אליו. עד לא מזמן אנשים היו מתביישים להגיד