קרדיט תמונה: pixabay

איך להתאים ביטוח נסיעות לחול של פספורטכארד?

‏בגלל שאתם אוהבים מאוד לטייל בחו״ל או שאתם אנשי עסקים פעילים שנמצאים כל הזמן על הקו הקבוע שלכם, אתם מבינים שלפעמים ‏יכולים להתרחש אירועים בלתי צפויים במהלך הנסיעה שלכם לחו״ל, וצריך להתכונן מראש לכל תרחיש. כאשר מדובר על תקלות בתחום הרפואי, אם אתם לא יוצאים לחו״ל עם ביטוח רפואי, יכולה להיות לכם בעיה כלכלית חמורה מאוד שתשפיע על המשך ‏הנסיעה שלכם באופן דרמטי. ולכן, חשוב לכם להתאים ביטוח נסיעות לחו״ל של חברת פספורטכארד ‏ולבחור את סוג השירות שמאפשר לכם לצאת בשלום מהארץ ולחזור בשלום הביתה בכל פעם מחדש. אז איך אתם רוצים להתאים ביטוח נסיעות לחו״ל של חברת פספורטכארד? ‏כל הפרטים בכתבה הבאה.

 

ארבעת הפרמטרים לבחירת ביטוח נסיעות של פספורטכארד

‏על מנת שתוכלו להתאים שירותי ביטוח נסיעות לחו״ל של חברת פספורטכארד ‏אתם צריכים לקחת בחשבון ארבעה הפרמטרים מרכזיים והם:

  1. המצב הבריאותי הנוכחי שלכם. אם יש לכם מחלות רקע או בעיות רפואיות קיימות, אתם חייבים לשקף את המצב לאנשי הצוות של החברה, בשביל לקבל כיסוי ביטוחי שמתאים לכם. אחרת, במקרה חירום לא תוכלו לקבל תשלום על בעיות קיימות או טיפול רפואי נכון ומדויק.
  2. סוג הטיול שאתם מתכננים. מבחינת הרכב השירות הביטוחי יש הבדל בין טיול משפחתי, נסיעת עסקים או טיול אקסטרים לסקי עם חברים. ולכן חשוב להגדיר מבעוד מועד מהו סוג הטיול שאתם מתכננים ולהיטים פוליסת ביטוח לחוויות שלכם.
  3. סכום ההשתתפות העצמית. במידה ואתם מתבקשים לשלם השתתפות עצמית על שירותים מסויימים, צריך להבין מהו סכום ההשתתפות העצמית והאם אתם יכולים לעמוד בו במקרה חירום. לעיתים ניתן להתמקח על עלויות ההשתתפות העצמית ‏וכך לסגור עיסקה שמתאימה יותר ליכולות הכלכליות שלכם.
  4. עלויות של הביטוח עצמו. ככל שמדובר על טיול ארוך יותר, ועל פעילות אקסטרים מגוונות יותר, כך העלויות של הביטוח גבוהות יותר. ‏יחד עם זאת, רוב החברות מאפשרות לכם לקבל הצעות מחיר יחסית נוחות, ואתם צריכים לבצע השוואת מחירים מסודרת על מנת להגיע למצב שבו אתם לוקחים החלטה נכונה לצרכים שלכם.

 

ההחלטות הקטנות שעושות לכם את כל החופשה

‏מקצועי של אנשי הצוות של חברת פספורטכארד ‏אפשר לכם לבחור ביטוח נסיעות לחו״ל מותאם אישית, המבוסס על מגוון רחב של שירותים שהחברה יכולה לספק לכם ‏בכל מקום בעולם. התוצאה, היא היכולת שלכם לצאת לחופשה בראש שקט ולדעת שיש מי שעוזר לכם להתמודד עם כל אירוע רפואי מסוכן, על הצד הטוב והמקצועי ביותר. ‏אתם רק צריכים לבנות את חבילת הביטוח המתאימה ביותר לצרכים שלכם, ואנחנו, כבר נעשה את העבודה הקשה ונספק לכם את כל הכלים שיאפשרו לכם לחזור הביתה בשלווה ובשלום.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אקורדים לשיר ניצוצות

אקורדים הם אבני הבניין של שיר. הם התווים שמתנגנים בגיטרה ובכלי נגינה אחרים. ניתן להשתמש באקורדים ליצירת מנגינות, הרמוניות, קונטרפונקטים

ארנק לגבר

ארנק לגברים הוא פריט פופולרי שקיים כבר מאות שנים. זה כל כך פופולרי, למעשה, שזה הפך לטרנד בשלב מסוים. ארנק

אכילה רגשית מה הסיבה?

אחת מהפרעות האכילה היא אכילה רגשית. מדובר בהפרעה אשר גורמת לסובלים ממנה לפנות לאוכל לא בשביל לשבוע או להזין את